11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

У розпорядженні, зокрема, зазначено:

«Відповідно до частини 4, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної ради:

1. Скликати позачергову двадцять шосту сесію обласної ради шостого скликання 11 вересня 2014 року об 11.00 годині у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майдан Просвіти, 2) з порядком денним:

Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік;

Про внесення змін до Обласної програми протидії тероризму на 2014-2015 роки;

Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік.»

Михайло Кириллов так пояснив своє рішення на особистій сторінці в соцмережі: «В четвер скликаю позачергову сесію Рівненської обласної ради. Виник ряд питань, які потребують негайного вирішення і не можуть відкладатися на потім. Серед них, внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік, чекати немає часу, тому ми змушені знаходити механізми, щоб обійти тендери і бюрократичні процедури».
09 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Батальйон «Горинь» отримає відремонтовану техніку

Невдовзі 10 одиниць військової техніки отримають бійці батальйону «Горинь», які зараз перебувають на Сході. За їх ремонт сьогодні під час візиту на Рівненський авторемзавод домовилися голова

О 10 годині засідатиме виконком

Сьогодні о 10:00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету рівненської міської ради з приводу загибелі військовослужбовця з Рівного.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.
Популярные новости