На Рівненщині стартує робота окружних виборчих комісій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Окружні виборчі комісії на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 р. були утворені Центральною виборчою комісією 05 вересня 2014 р. Відповідно до чинного законодавства установчі засідання ОВК повинні провести на протязі трьох днів з моменту їх утворення.

ГО «ОПОРА» нагадує графік проведення відповідних засідань:

1. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 152, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка,45, приміщення управління ЖКГ м. Рівне, Рівненської міської ради — засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 18.30.
2. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 153, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, адмінприміщення Рівненської райадміністрації — засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 16.00.
3. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 154, що знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Замкова, 4, адмінприміщення Дубенської міської ради – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 17.00.
4. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 155, що знаходиться за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 16, адмінприміщення Дубровицької райдержадміністрації – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 13.00.
5. Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 156, що знаходиться за адресою: м. Сарни, вул. Ковельська, 9, Будинок дітей та молоді – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 16.00.

Спостерігачі Громадянської Мережі ОПОРА будуть присутні на установчих засіданнях окружних виборчих комісій, про їх результати Вам обов’язково буде повідомлено пізніше.

Довідково: Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.
08 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Громадські активісти Рівненщини пильнуватимуть за демократичністю виборчого ...

Меморандум за чесні та демократичні позачергові вибори до Верховної Ради України 2014 року пропонують підписати політичним партіям та кандидатам у депутати Рівненської області місцеві громадські

О 10 годині засідатиме виконком

Сьогодні о 10:00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету рівненської міської ради з приводу загибелі військовослужбовця з Рівного.

Оголосили офіційні результати виборів Президента

Отже, українці обрали Президентом Петра Олексійовича Порошенка.

15 квітня, чергове засідання Рівненської міськради

Відповідно до розпорядження міського голови від 11.04.2014 №280-р, друге пленарне засідання чергової 38-ї сесії Рівненської міської ради відбудеться завтра, у вівторок 15 квітня 2014 року в

10 квітня відбудеться чергова сесія Рівнеради

У четвер, 10 квітня 2014 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх), відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Рівненської міської ради.
Популярные новости