Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

День знань – трепетне і хвилююче свято. У понеділок дітвора з букетами квітів у різнобарвних вишиванках поспішала на першу святкову лінійку нового навчального року.

Учнів школи-ліцею № 2 із Першовереснем привітали начальник міського управління освіти Василь Харковець і міський голова Рівного Володимир Хомко. Вони побажали школярам успішного і цікавого навчального року, міцних знань, щасливого дитинства. Володимир Хомко пригадав, як 50 років тому мама привела його в цю школу в перший клас.

– Тоді це була маленька школа. Дуже добре пам’ятаю свою першу вчительку Олександру Білошицьку, тодішнього директора Рибака. А через 28 років першокласницею цієї школи стала моя старша дочка.

Міський голова розповів, які мудрі вчителі були в його житті. Таких побажав і нинішнім учням, а головне – щасливого навчання під мирним небом, без війни. А найменшеньким Володимир Хомко пообіцяв, що вони житимуть у мирній і щасливій Україні, яка обов’язково стане великою європейською державою.

Людмила МАРЧУК
01 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова Рівного залишився без премії

Володимир Хомко та його заступники у червні працювали без премій.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем
Популярные новости