Новости Ровно / Политика / Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося про подальші плани співпраці. Ось самий текст звернення:


Звернення


Ми, представники Рівненського Євромайдану звертаємось до політичних партій та інших політичних організацій Рівного, що підтримують Європейську інтеграцію України.


Враховуючи спільні мету та цілі на шляху становлення громадянського суспільства та розвитку України як цивілізованої, правової з європейськими цінностями держави та, зважаючи на тиск із боку влади, а також виходячи з усвідомлення необхідності консолідації наших дій, ми пропонуємо вам наступне:


Політичні партії, громадські, студентські організації та інші об’єднання повинні будувати свою співпрацю на основі взаємної довіри та в рамках публічного діалогу.


Політичні партії та громадські організації мають піти на політичний компроміс у питанні партійної символіки – на Євромайдані в місті Рівне не має бути символіки жодної політичної партії чи громадської організації.


Політичним партіям, в якості першого кроку в розвитку співпраці, взяти на себе забезпечення охорони наметового містечка Євромайдану в місті Рівне (цілодобово).


Ми, представники громадських, студентських, творчих та інших об’єднань, цінуємо нашу співпрацю з політичними партіями і прагнемо спільними зусиллями налагодити її для досягнення мети та цілей нашого Євромайдану.


Ми впевнені, що тільки разом зможемо побудувати європейське, правове, громадянське суспільство в Україні.


Від імені Євромайдану Рівне


Голова організаційного комітету Віталій Примак
Источник: vse.rv.ua
16 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

У Рівному мітингувальники вимагали не допустити силового розгону київського ...

Хвиля пікетів у Рівному продовжується. Майже сотня активістів та прихильників опозиційних політичних сил сьогодні нагадали про себе під стінами Рівненської обласної державної адміністрації. Люди

У Рівному б`ють організаторів студентського Євромайдану

У місті почастішали напади на активістів Євромайдану.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4

Ще одне місто на Рівненщині підтримало Євромайдан

4 грудня у м. Березне відбувся мітинг на підтримку загальнонаціональної акції протесту Євромайдану
Популярные новости