Новости Ровно / Политика / Вітання міського голови з Днем Незалежності України

Вітання міського голови з Днем Незалежності України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Шановні рівняни!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди найбільшого національного свята – Днем незалежності України!
Попереду у нас ще багато випробувань, але я переконаний, що спільними зусиллями всіх українців, і на сході і на заході нам вдасться досягти омріяного процвітання нашої країни.

І сьогодні, у цей надважкий, переломний для нашої держави час, наше місто, наша громада, згуртувалася і з усіх сил допомагає війську боронити нашу свободу та незалежність, наше святе право жити на своїй рідній землі у вільній, демократичній, європейській Україні.
На заваді агресору, постали сотні Рівненьких вояків, тисячі волонтерів, десятки тисяч простих рівнян.
Тож бажаю Вам, шановні рівняни, оптимізму, миру та злагоди на нашій рідній українській землі, мудрості і натхнення сьогодні та завжди, щасливої долі кожній родині, у рідному місті, у єдиній державі.

Слава Україні!

Міський голова Володимир Хомко
24 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Вітання Сергія Рибачка до Дня Незалежності

Сьогодні Україна переживає чи не найтяжчі часи за всю історію незалежності.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Рівненські студенти та викладачі утворили "живе серце"

"Живе серце" - в знак єднання усієї України. Студенти та викладачі Рівненського економіко-технологічного коледжу на Майдані Незалежності утворили фігуру серця аби підтримати наших співвітчизників в

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем