Новости Ровно / Политика / Виступ Президента на честь 23-ї річниці Незалежності України

Виступ Президента на честь 23-ї річниці Незалежності України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
"Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! -
а сила знову розцвіла"

Ці слова – проникливі, аж мороз шкірою. Із душі та серця великого поета Тичини вони вирвалися 71 рік тому. Під час іншої, ще тієї війни. Та вони такі злободенні, ніби сказані прямо сьогодні...
Шановні солдати і матроси!
Сержанти і старшини, офіцери, генерали і адмірали, ветерани!
Бійці добровольчих батальйонів та волонтери!
Воїни зведеного підрозділу учасників антитерористичної операції!
Дорогі співвітчизники!
Високоповажні закордонні гості!
Події останніх місяців стали для нас хоча й не оголошеною, але справжньою війною. Вона, можливо, так і увійде в історію як Вітчизняна війна чотирнадцятого року. Війна проти зовнішньої агресії. За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ. За Незалежність.

"Вітчизняна" вона тому, що на захист Батьківщини піднялися всі – від малого до старого. Боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою всіх і кожного.

Переконаний: битва за Україну, за Незалежність завершиться для нас успішно - завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів.

За останні шість місяців у важких виснажливих боях народилося нове українське військо. Воно сильне не лише зброєю та хистом, але й потужним патріотичним духом. Словосполучення "захисник Вітчизни" перестало бути абстрактним ритуальним висловом. Воно наповнилося конкретним змістом.
24 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Вітання Сергія Рибачка до Дня Незалежності

Сьогодні Україна переживає чи не найтяжчі часи за всю історію незалежності.

У Рівненському аеропорту приземлився борт з пораненими місцевими бійцями із ...

У рівненському аеропорту здійснив посадку військовий літак з Харкова, яким доставлено 32 поранених бійці. Усі вони – учасники антитерористичної операції на Сході України.

У Рівному волонтери збирають гроші на закупівлю безпілотника для військових

Ще два тижні тому центр волонтерів несміливо думала про купівлю хоча б одного тепловізора. А зараз хоче купувати безпілотник.

Доброволець АТО: Закінчимо з терористами, візьмемось за рівненську владу

Солдати обурені бездіяльністю влади, корупцією та дерибаном посад. Кажуть – після війни прийдуть і спитають з рівненської влади за все. Про це та інше у ексклюзивному інтерв’ю з рівненським бійцем

Біля пам`ятника Шевченку рівняни запалили свічки

Десятком запалених свічок запалав рівненський Майдан у пам'ять про великого Кобзаря українського народу. Низку заходів, що проходила в Рівному на честь вшанування 200-річчя з дня народження Тараса