Новости Ровно / Политика / Сергій Рибачок закликав релігійні конфесії спільно молитися за Україну

Сергій Рибачок закликав релігійні конфесії спільно молитися за Україну

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Перша зустріч голови Рівненської обласної держадміністрації Сергія Рибачка з керівниками різних релігійних організацій Рівненщини відбулася напередодні Дня Незалежності. Керуючі церков запевнили, що православні, греко- та римо-католики, християни-баптисти і п’ятидесятники, моляться за українських солдат та мирних жителів, за мир на Сході країни, за цілісність України. До того ж віряни Рівненської області підтримують військових і мешканців Луганщини та Донеччини ще й матеріально.

«Хочу закликати вас до об’єднання думок та молитов за Україну у ці дні, коли на Сході проливається кров і наших солдат, і мирного населення. Прошу усіх священиків пояснювати людям, що ми усі повинні у цей час об’єднатися», - зауважив Сергій Рибачок.

А також голова ОДА закликав усіх керівників релігійних організацій взяти участь у міжконфесійному молебні за Україну у День Незалежності, цієї неділі на Майдані у Рівному о 10.45.
22 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

«Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом «РЗВА-Електрик». Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної

День незалежності на Рівненщині пройде без гучних святкувань

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок підписав розпорядження про відзначення в області 23-ї річниці незалежності України.

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікул ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Сотні жителів Рівненської області прибувають до військових комісаріатів та ...

Бажаючих боронити територіальну цілісність Україну багато, вони різного віку та з різними політичними поглядами.
Популярные новости