На Рівненщину приїде радник Януковича

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Картину київського художника про те, як створювали Острозьку Біблію, представлять загалу. Її презентують вже 17 грудня. Дійство відбуватиметься в Острозі не випадково. Адже саме в цьому місті знаменитий Іван Федоров у 1581 році завершив роботу над першим в Україні повним виданням Святого Письма – Острозькою Біблією. 


Вона вважалася вершиною друкарського мистецтва, розповідають історики. Тим часом видання довго було зразковим не лише в Україні, а й далеко за її межами. Через 82 роки після виходу в світ Острозької Біблії її передрукували в Москві. Неодноразово видавали і пізніше з незначними змінами.


Тим часом полотно "Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік" авторства Артура Орльонова буде експонуватись в рамках виставки сучасної історичної картини "Україна Славетна". Вона є складовою загальнонаціонального проекту "Україна: Історія великого народу", ініційованого благодійним фондом "Схід-Захід разом". Його очільник, радник президента України Володимир Зубанов візьме участь у презентації картини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Источник: vse.rv.ua
16 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».

Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном

На Рівненщині реставрували давньоруську булаву

Віднині відвідувачі культурно-археологічного центру «Пересопниця», можуть побачити як виглядає автентична княжа булава, що у XII-XIII століттях символізувала владу.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости