Новости Ровно / Политика / Податківці вітатимуть жителів Рівненщини українськими прапорами

Податківці вітатимуть жителів Рівненщини українськими прапорами

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Напередодні Дня Державного Прапора України податківці Рівненщини вітатимуть платників податків жовто-блакитними прапорцями. Цей символ української державності 22 серпня одержать усі відвідувачі центрів обслуговування платників податків нашої області.

– Ми започатковуємо нові традиції у нашому відомстві на теренах Рівненщини. Тим більше, у нинішній ситуації, яка є в країні, це вкрай доречно і потрібно. Чим більше всюди буде наших державних і культурних символів, тим сильніше буде Україна. Саме тому я з радістю підтримав цю ідею керівника профспілки. Особисто для мене, після буремних подій, наш прапор став більше, ніж двокольорове полотно. Усе життя пам’ятатиму те відчуття, що було в мене, коли ходив загорнутим у нього на Майдані, – розповів в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Головний податківець також зауважив, що до Дня Незалежності України податківці Рівненщини готують флешмоб. Детальніше про нього Дмитро Зайцев пообіцяв повідомити уже незабаром.
20 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 мл ...

У липні 2014 року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано до загального фонду державного бюджету 71 млн 800 тис. грн., що складає 104% від доведеного до виконання плану.

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних

На Рівненщині видали понад 12 тисяч ключів

Електронних. А порівняно з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у півтора рази.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Податківці Рівненщини наштрафували підприємців на 38 тисяч

На Рівненщині підприємців оштрафували на 38 тисяч гривень.