Новости Ровно / Политика / "Правий сектор" вигнав з Рівного російських журналістів, що готувалися знімати антивоєнний мітинг

"Правий сектор" вигнав з Рівного російських журналістів, що готувалися знімати антивоєнний мітинг

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
СБУ просила "Правий сектор", щоб антивоєнна акція пройшла без інцидентів.
У Рівному члени "Правого сектора" змусили знімальну групу російського телеканалу "Росія 24" виїхати з міста. Журналісти планували зняти сюжет про антивоєнному мітингу партії "Голос народу". Про це написав депутат Рівненської облради на своїй сторінці в Facebook.

"СБУ знала про візит російських тележурналістів, які продукують геббельсівську брехня, і просила націоналістів, щоб не було інцидентів", - написав Молчан.

Депутат зазначив, що російських журналістів змусили виїхати з Рівного, і акція, яку вони хотіли зняти, не відбулася.
Молчан повідомив, що днем раніше подібний антивоєнний мітинг був у Вінниці. Там російську знімальну групу охороняли двоє людей зі зброєю.

Більшість російських журналістів упереджено висвітлюють події в Україні.
Співробітники Служби безпеки України затримали і примусово повернули за межі України журналіста телеканалу Russia Today Грехема Вільяма Філліпса, підданого Великобританії. Йому заборонили в'їзд на територію України на 3 роки.
Також депортована журналістка Russia Today, громадянка США Аліна Епрімян. Вона працює на інформаційне агентство телеканалу, на заході країни кореспондент знімала сюжет про антивоєнних протестах.
Російський фотокореспондент Андрій Стенін звинувачується в співучасті в злочині, в ході якого до полонених українським десантникам під час допиту були застосовані тортури. Він приїхав в Україну 13 травня, а 5 серпня перестав виходити на зв'язок. В РФ відкрили кримінальну справу за фактом зникнення журналіста Стенина на сході України.
18 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному поховали загиблого в АТО Героя

Сьогодні у Рівному відбулося прощання із загиблим в зоні АТО керівником Рівненської розвідгрупи Добровольчого корпусу "Правого Сектору" Олегом Тарасюком на псевдо „Тарас”, який 10 серпня загинув у

Трансляцію російських каналів на Рівненщині можуть відключити

Інформація, яка подається з російських телеканалів обурює рівнян. Останнім часом Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення отримала чимало скарг, щодо їх роботи в Україні. Відтак фахівці

За мародерство у Рівному "Правий сектор" погрожує "розстрілювати усіх " ...

"Особливо активних" рівнян закликають не шкодити майно, пам'ятки у місті; не займатися мародерством.

У Рівному стріляли в журналістів і поранили депутата

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук власкор 1+1 Олександр Курсик.