Рівненська Партія регіонів заступилася за Леніна

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Рівненська Партія регіонів знайшла у Рівному людей, які висловилися на захист зруйнованого пам’ятника Леніну у Києві. Так зване опитування з’явилося на офіційній сторінці партії.


Соколова Тетяна, 21 рік, студентка: "Демонструючи прихильність європейським демократичним цінностям, неприпустимо демонструвати правовий нігілізм. Те, що сталося на бульварі Шевченка - ні що інше, як вандалізм. І він не має нічого спільного з демократією. В демократичних країнах політики прагнуть до конструктивного діалогу, мирного вирішення конфліктних ситуацій заради спокою та благополуччя своїх громадян"


Влодавчук Сергій, 32, приватний підприємець: "Вандалізм - це руйнування історичного центру Києва, це скляні будівлі на Хрещатику, це знищення Андріївського узвозу, Гостинного двору. Ось цей вандалізм висварювали тільки словами критики, лежачи на теплому дивані… А знесли "вождя", так все - розстріляти руйнівників. Я проти знесення пам'ятників, навіть таких. Але...  не забувайте про указ Президента України № 856/2008 : "активізувати роботи з демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків особам, причетним до організації Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також з відповідного перейменування вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах".


Дацюк Андрій, 29 років, лікар-терапевт: "Відтепер однозначно можна сказати, яку Європу хочуть побудувати "майданівські вожді" в Україні: Європу, в якій відбувається цілковите нехтування законом і цінностями, а також спостерігається повний хаос. Чи хочемо ми будувати таку Європу, якщо думка та ідеологічні погляди населення абсолютно не враховуються? Можна тільки здогадуватися, яким буде таке суспільство і як збираються діяти в Україні ті, хто виступає начебто за Європу, а насправді рветься до «владного корита»! Якщо ви будете з чимось або з кимось незгодні, вас будуть знищувати і, може бути, не тільки морально, а й фізично!"


Мірчук Олена, 42 роки, юрист: "З яких це пір дикі і тупі вандали стали називатися активістами? На що ще здатні ці виродки, крім биття пам'ятників, брудної лайки, злісних риків і тужливого виття про те, що все ще ніяк не померла? Що геніального створили за всю свою історію ці "активісти", крім руїн, крові та хаосу? Чому так звані лідери майдану не хочуть сісти за стіл переговорів, а продовжують підбурювати людей до необдуманих та протизаконних вчинків? Вважаю, що зараз єдиним правильним рішенням повинен стати мирний діалог між владою та представниками Майдану"


Скоропляс Тетяна, 36 років, приватний нотаріус: "За кримінальний злочин має слідувати кримінальне покарання. За повалення пам’ятника Леніну – від п'яти до вісьми років позбавлення волі, згідно з КК України. Також слід заборонити ВО "Свобода", як неофашистську організацію. І це теж частина шляху до Європи…"


Кобель Ірина, 56 років, вчитель історії: "Не відчуваю ніякої симпатії до Леніна, Сталіна та інших більшовиків. А вибір йти у Європу чи ні – вибір українського народу. Але у мене виникли деякі асоціації: пам'ятається, більшовики почали теж із зносу пам'ятників і церков, а продовжили тим, що стали садити в тюрми і розстрілювати тих, хто не на їх стороні... Люди, які зараз рвуться у владу в Україні, навряд чи думають про благоденство та процвітання країни, швидше, про своє"


Мацюк Андрій, 65 років, пенсіонер: "Вважаю, що наступним до знесення цими неофашистськими недобитками засуджений пам'ятник Богдану Хмельницькому – зраднику, який здав Україну Росії в 1654 році! Вперед, бандити!"
Источник: vse.rv.ua
13 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині найменше банків в Україні

Приблизно на сто тисяч жителів припадає 30 банківських точок. При тому, що в інших областях середній показник - 43 підрозділи.

Нардеп-опозиціонер із Рівного не хотів щоб знесли пам`ятник Леніну

Принаймні зараз і у такий спосіб. Таку думку вислови нардеп від Рівненщини Юрій Вознюк, про що написав у соціальній мережі Фейсбук За словами народного депутата із Рівного Юрія Вознюка, повалення

Пам’ятник Леніну продають по частинах

Як ми вже повідомляли, у неділю 8 грудня був повалений останній монумент Леніна в столиці України. Але вже в понеділок його частини виставили на продаж на сайті приватних оголошень Slando.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4

Депутати Рівнеради не хочуть ділити землю?

Журналістів більше ніж депутатів прийшло на спеціально створену комісію з депутатів Рівнеради. Основним завданням комісії є розробка положення про розподіл землі, який має стати настільки прозорим і
Популярные новости
Loading...