Новости Ровно / Политика / У Рівному відбулось засідання керівників правоохоронних органів

У Рівному відбулось засідання керівників правоохоронних органів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Першочерговим завданням правоохоронних органів та усіх гілок влади має бути забезпечення національної безпеки держави, її територіальної цілісності. На цьому наголосив прокурор Рівненщини Сергій Кубрак на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, що відбулася сьогодні у прокуратурі області.


Як повідомляє прес-служба прокуратури області, у роботі наради, присвяченій питанням запобігання і протидії злочинності та корупції, взяли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, керівники правоохоронних відомств області, судової системи, органу військового управління, прокуратури Західного регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, працівники апарату прокуратури області, прокурори міст і районів області, начальники міськрайвідділів міліції.


«Сьогодні нам доводиться працювати в тривожних умовах, коли триває боротьба за територіальну цілісність України. Необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів та усіх гілок влади, громадськості у боротьбі зі злочинними проявами», - з такими словами звернувся до присутніх Сергій Кубрак.


Він зазначив, що пріоритетами у діяльності силових структур мають бути забезпечення часткової мобілізації військовозобов’язаних у відповідності до вимог законодавства, збереження військового майна, законності використання коштів резервного фонду Державного бюджету України і благодійних внесків, отриманих для потреб оборони, недопущення спроб захоплення спеціальних об’єктів, розташованих на території області.


Також прокурор області додав, що потребують реального вирішення й актуальні проблеми, притаманні Рівненській області. Це незаконний видобуток бурштину, неправомірне використання земель природно-заповідного, лісового, водного фондів та рекреаційного призначення, знищення лісів.


Однією із складових відновлення довіри людей до правоохоронних органів, як зауважив Сергій Кубрак, залишається викорінення корупції у всіх гілках влади, в тому числі й правоохоронних органах. Тому слід кардинально змінити підходи щодо протидії хабарництву, корупційним проявам та зосередитись на питаннях реальної боротьби з цим негативним явищем.


Своє бачення у взаємодії та вирішенні нагальних проблем висловили керівники силових відомств, суду та органів влади.


«Необхідно зробити все можливе, аби домогтися результату, від якого залежатиме спокій людей та лад у нашому регіоні», - підсумував прокурор області Сергій Кубрак.


За підсумками наради обговорено та прийнято заходи, спрямовані на поліпшення стану законності на Рівненщині.


08 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині призначили нових прокурорів

У прокуратурі Рівненської області 7 молодих фахівців склали «Присягу працівника прокуратури» на вірність Україні та її народу. Всі вони призначені на прокурорські посади органів прокуратури області

Прокурор Рівненщини про розтрати бюджетних коштiв під час будівництва доріг

Прокуратура продовжує виявляти злочинні схеми розкрадання бюджетних коштів чиновниками колишньої та теперішньої влади, органів місцевого самоврядування. Про це розповів представникам засобів масової

На Рівненщині у прокуратурі створили окрему посаду для протидії корупції

Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.
Популярные новости