Заборона будівництва на Пагорбі Слави - законна

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Заборона будувати на Пагорбі Слава — законна. Таке рішення ухвалив Рівненський окружний адміністративний суд.Туди подала позов Рівненська обласна рада, аби підтвердити, що рішення міської ради про заборону будівництва на Пагорбі слави таки законне.

Під час розгляду позову стало відомо, що 17 липня 2014 року Вищий господарський суд України розірвав договір оренди земельної ділянки між Рівненською міською радою та фірмою «Офіс-Дизайн».

За рішенням суду, забудовник не позбавлений права будувати на іншій ділянці у Рівному, якщо матиме на це відповідний дозвіл.

Тоді як при забудові Пагорбу слави громада міста могла би назавжди втратити можливість для його використання.

08 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Києві відбудеться судове засідання по незаконному будівництву на пагорбі ...

17 липня о 12 год. 20 хв. відбудеться засідання Вищого господарського суду України (у складі колегії суддів Добролюбової Т.В., Дроботової Т.Б., Швеця В.О.) у справі № 5019/1483/12 Господарського суду

Слухання по справі Пагорба Слави перенесли

Зробила це тому, що на судове засідання не з'явився представник позивача ПП «Офіс-дизайн». Тож наступне засідання призначила на 11 годину 25 липня.

У Рівному відбудеться суд щодо скандального будівництва на Пагорбі Слави

Судове засідання за адміністративним позовом ПП «Офіс-дизайн» до Рівненської міської ради по незаконному будівництві на Пагорбі Слави відбудеться учетвер, 10 липня. Розпочнеться воно об 11 годині у

Хто розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави?

Наразі рівненська прокуратура не може встановити суб`єкта господарювання, який розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави.

На Пагорбі Слави у Рівному протизаконно захопили близько 60-ти соток землі

Громадські активісти проінспектували будівництво на Пагорбі Слави і виявили, що невідомі захопили понад 60 соток парківської землі. На ділянці ведуться підготовчі до будівництва роботи, хоча немає
Популярные новости
Loading...