То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги з інших областей повідомили, що Рівненщина не єдина, звідки викликають міліцію на охорону громадського порядку та людей. Принаймні, у цьому запевняють самі правоохоронці офіційно. А неофіційно рядові працівники кажуть, що не мають бажання їхати. І стверджують, що вибору їм не залишають або робота, або звільнення.Правоохоронців Рівного знову відправили у Київ. Уночі. За неофіційною інформацією близько 60 чоловік з патрульно-постової служби з теплими речами і харчами зібрали під обласним управлінням близько опівночі.

Коли правоохоронці помітили журналістів та активістів, почали бігати. Їхню фізичну розминку знімали. Спочатку на вулиці Пушкіна, потім біля міськвиконкому і на Соборній.

Прес-служба обласного управління підтвердила відправку особового складу у столицю. Офіційна версія - на заміну інших, які охороняють Київ не перший тиждень, та безпосередньо для захисту рівнян.

Також посилено захищають рівнян вже кілька тижнів правоохоронці у приміщенні обласної державної адміністрації. Подвійний кордон міліціонерів просить документи, цікавиться до кого відвідувачі і телефонує у приймальні.

Тамара Лисенко запевняє, що рівненські міліціонери нікого не битимуть. Навіть якщо надійде наказ.

Аби громадяни не сумнівалися, що пепесники їдуть охороняти їхній спокій добровільно, про необхідність виконання обов'язку перед державою говорять вже дружини правоохоронців. На камеру. І це відео прес-служба може надати журналістам. Щоб не було розмов про важкий вибір людей у погонах між роботою і звільненням.


Источник: rivne1.tv

12 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Близько 300 рівнян 12 грудня поїхали до Києва на Євромайдан

Запис добровольців і надалі проводять партійці з опозиційних сил. З місцевих партійних штабів кажуть, що охочих менше не стало, у порівнянні з учорашнім днем.

У рівненській автоколоні є і жінки-водії

Автоколона на підтримку "Євромайдану" вирушила з Рівного о 10-ій ранку. У Білій криниці рівненські водії близько години чекали однодумців зі Львова та Луцька. Загалом з Рівного зібралося на столичний

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4

7 грудня громадська автоколона Львів-Київ їхатиме на Євромайдан через Рівне

Організатори запрошують долучитися до такої акції протесту і рівненських водіїв. Збір у Рівному - о 9 ранку біля зоопарку.

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві
Популярные новости