Рівняни відправлять гуманітарний вантаж Слов'янську в понеділок

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівняни відправлять гуманітарний вантаж Слов'янську в понеділок
Рівняни відправлять гуманітарний вантаж Слов'янську в понеділок. Наразі завершується збір запланованих 20-ти тон гуманітарного вантажу жителям звільнених від сепаратистів міст і містечок Донбасу. Сьогодні місцеві підприємці і просто небайдужі рівняни передали активістам крупи, воду, одяг та інші товари першої необхідності.Одяг, памперси, постільна білизна, вода та домашні консерви. Всі ці речі зібрали просто небайдужі рівняни і принесли в центр збору гуманітарки, яка відправлятиметься на схід. Щось приносили просто небайдужі, а щось - закуповували цілими трудовими колективами.

Заплановані 20 тон вантажу практично зібрані станом на сьогодні. Частину вантажів благодійники привезли, бо почули про ініціативу на першому місцевому.

Вже зараз зібрані небайдуужими рівнянами речі сортують на складі і пакують в транспортні палети. В понеділок вранці розпочнеться завантаження рефрежиратора - двадцятитонника, аби допомогти жителям звільнених від сепаратистів та поруйнованих міст і містечок донбасу.

21 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Три вантажівки з гуманітарною допомогою поїхали з Рівненщини у Слов'янськ

Чужої біди не буває, біда - одна на всіх. Чимало мешканців Рівненщини нині захищають нашу країну на Сході зі зброєю у руках. Ті ж, хто залишився тут, також не опускають руки. Черговий вантаж

Рівненські спецпризначенці поїхали воювати на схід

9 співробітників спеціального підрозділу "Сокіл" поїхали у зону АТО. Перед від'їздом чоловікам подарували тепловізор та масхалат.

Рівненщина зібрала гуманітарний вантаж для донеччан

Налагодити нормальне життя після кількамісячних боїв належить мешканцям звільнених від сепаратистів населених пунктів Донеччини та Луганщини. Аби допомогти їм у цьому, Рівненщина зібрала продукти

У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента

У Рівному волонтери беруть на себе забезпечення бійців АТО

У Рівному волонтерський рух з допомоги солдатам набирає нових обертів. Так фонд "Скарбниця надії" та група "Допомога армії - Рівне" двічі на тиждень відправляє у зону АТО вантажівку з допомогою.