Усіх бійців батальйону територіальної оборони «Горинь» так і не забезпечили захистом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Усіх бійців батальйону територіальної оборони «Горинь» так і не забезпечили захистом
Заступник міського голови Рівного, обласний депутат Галина Кульчинська повідомила:

— Солдати отримали бронежилети, куплені за гроші населення та спонсорів. А ось за кошти, виділені з обласного бюджету, бронежилети так і не придбали. Хоч більше місяця тому на придбання 320 бронежилетів обласні депутати дали 2,3 мільйона гривень. Кажуть, що причина цього те, що законодавство дозволяє купувати бронежилети лише у ліцензованої фірми. Така в Україні є тільки одна. Хотіла б я знати, хто її власник. Чому в умовах війни за місяць не можна вирішити питання про придбання засобів захисту для військових — не розумію.

Як повідомили з облдержадмінітрації, учора голова облдержадміністрації Сергій Рибачок перед відправкою батальйону "Горинь" у зону АТО разом з благодійником Віктором Мяликом передали 11 бронежилетів, 11 розвантажувальних жилетів та 11 захисних кевларових курток для батальйону. Віктор Мялик також надав солдатам 30 тисяч гривень на їхні потреби у дорозі. 11 бронежилетів передали військовим комунальники Рівного, які придбали їх за власний кошт. Також кожен з районів області забезпечував своїх військових бронежилетами. Втім, отримали їх, на жаль, не всі.
17 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненським військовим на Схід відправили іще 10 бронежилетів

Як розповів учора, 14 липня, під час прес-конференції голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок, область чекає на поставку іще 25 бронежилетів, за які вже розрахувалися.

Прокуратура Рівненщини допомогла військовим на 20 тисяч

Працівники прокуратури області придбали для потреб військовослужбовців батальйону територіальної оборони Рівненщини "Горинь" предмети матеріально-технічного оснащення.

Дубенщина зібрала майже 60 тисяч на потреби армії

Станом на 17 червня Дубенщина зібрала 57 640 гривень на потреби армії.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

Чиї бронежилети врятують життя військових з Рівненщини?

Скільки військовослужбовців з Рівненщини нині перебувають у зоні бойових дій представники військових замовчують. Однак впевнено заявляють чого не вистачає українській армії. Рівняни на проблеми армії
Популярные новости