Новости Ровно / Политика / Три вантажівки з гуманітарною допомогою поїхали з Рівненщини у Слов'янськ

Три вантажівки з гуманітарною допомогою поїхали з Рівненщини у Слов'янськ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Три вантажівки з гуманітарною допомогою поїхали з Рівненщини у Слов'янськ Чужої біди не буває, біда - одна на всіх. Чимало мешканців Рівненщини нині захищають нашу країну на Сході зі зброєю у руках. Ті ж, хто залишився тут, також не опускають руки. Черговий вантаж гуманітарної допомоги тим, кого вже звільнили від терористів, відправили учора з Сарн. Збирали його мешканці трьох районів.Володимир Бричка з Карпилівки Рокитнівського району черговий раз супроводжує гуманітарний вантаж. Вперше повіз допомогу воякам у Чаплинку Херсонської області ще у березні. Каже: не зміг спокійно дивитися, як вояки стоять практично незахищені. Коли ж під час мобілізації на Схід потрапили хлопці з його села, не допомагати просто не міг. Тоді оголосили про збір - люди відгукнулися. Після цього збирали всім миром гуманітарну допомогу ще не раз. Зокрема й для мешканців звільненого від терористів Слов'янська.

За кілька днів привезені тонни продуктів закінчилися. Тож на Рівненщині кинули новий клич. І знову потяглися люди: хто з банкою сала, хто з пачкою вермішелі, а хто й з мішком картоплі.

Цього разу небайдужі трьох районів - Сарненського, Рокитнівського та Володимирецького - також зібрали чимало. Упродовж кількох годин рятувальники заповнюють вантажівку продуктами.

Допомогу східнякам збирали разом - не залежно від віросповідання, конфесій чи роду занять. Адже українці сильні в єдності.

За кілька годин 25-тонна машина заповнена вщент. Тож ініціатори збору гуманітарної допомоги - представники корпорації «Братерство без кордонів – Україна» - оперативно шукають іще дві вантажівки. Усі вони повезуть продукти у Слов'янськ та ближні міста.

17 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські спецпризначенці поїхали воювати на схід

9 співробітників спеціального підрозділу "Сокіл" поїхали у зону АТО. Перед від'їздом чоловікам подарували тепловізор та масхалат.

500 кілограмів продуктів поїхали з Рівного у Святогірськ

На Рівненщині почали надавати допомогу звільненому від терористів місту Святогірськ, що на Донеччині.

Рівненщина зібрала гуманітарний вантаж для донеччан

Налагодити нормальне життя після кількамісячних боїв належить мешканцям звільнених від сепаратистів населених пунктів Донеччини та Луганщини. Аби допомогти їм у цьому, Рівненщина зібрала продукти

Громада Рівненщини подарувала міліціонерам тепловізори

Підприємці та небайдужі мешканці Сарненського району власними силами зібрали кошти для покращення озброєння правоохоронців Рівненщини, які захищають нашу державу на Сході України.

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для ві ...

Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським
Популярные новости