Новости Ровно / Политика / У Рівному розроблятимуть бренд міста

У Рівному розроблятимуть бренд міста

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Роботу над розробкою бренду міста розпочинають у Рівному. Перша аналітична зустріч з цього приводу відбудеться 11 липня о 10 години у сесійній залі Рівненського міськвиконкому Виконавчий комітет Рівненської міської ради в рамках реалізації транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна».


Одним із основних завдань реалізації проекту є створення та просування бренду Рівного спільно із громадою міста. 


Уже кілька років, розробляючи стратегію Рівного та регіону, зачіпалась тема бренду. І поки шукали правильні методики, спеціалістів та необхідне фінансування, такі міста як Дніпропетровськ, Харків, Львів, Луцьк яскраво заявили про свої брендовані міста та не покладаючи рук працюють над їх популяризацією та просуванням. 


За час роботи над брендом також відбуватимуться заходи із широким залученням громадськості міста, соціологічні опитування, мозкові штурми, конкурси на логотип та гасло. Метою такого залучення є створення «живого бренду», що нестиме в собі кращі думки, побажання, бачення кожного рівнянина щодо майбутнього розвитку нашого міста. Міста не менш відкритого світові, ніж інші українські міста. 


До участі в заході запрошені громадські діячі, освітяни, науковці, бізнесмени, активна молодь, депутати та представники місцевих органів влади. Можливість долучитись до творення однієї з важливих сторінок життя нашого міста дозволить заявити про Рівне, як про європейське місто. 10 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дніпропетровський байкер із дівчиною розбився на Рівненщині

8 липня близько 12:20 години на автодорозі Київ-Чоп сталась ДТП.

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів

У Рівнераді Запорожець звинуватив Курсика у бездіяльності

Керівник депутатської групи «Рівне Європейське» в міській раді Рівного Юрій Запорожець прокоментував  події останньої сесія, яка відбулась 4 лютого.
Популярные новости