Слухання по справі Пагорба Слави перенесли

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Слухання по справі Пагорба Слави перенесли
Зробила це тому, що на судове засідання не з'явився представник позивача ПП «Офіс-дизайн». Тож наступне засідання призначила на 11 годину 25 липня.
ПП «Офіс дизайн» позивається з міською радою Рівного, вимагаючи скасувати рішення про накладення мораторію на забудову Пагорбу Слави і заборону структурам міськвиконкому надавати вихідні дані на будівництво у цьому місці.

Нагадаємо, що міська рада неодноразово намагалася розірвати договір оренди землі з ПП «Офіс-дизайн». Втім, рішення судів були, як правило, не на її користь. Хоч підприємство і не платило орендну плату за землю.
Врешті, цього року на Пагорбі Слави почали будувати. Причому не отримавши на це необхідних дозволів, через що й міська рада наклала мораторій на будівництво. Також працівники міськвідділу міліції встановили, що особи, які будують заклад громадського харчування на Пагорбі Слави, порушили містобудівне законодавство, будівельні норми й держстандарти та зрубали без дозволу 69 дерев.
10 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відбудеться суд щодо скандального будівництва на Пагорбі Слави

Судове засідання за адміністративним позовом ПП «Офіс-дизайн» до Рівненської міської ради по незаконному будівництві на Пагорбі Слави відбудеться учетвер, 10 липня. Розпочнеться воно об 11 годині у

Хто розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави?

Наразі рівненська прокуратура не може встановити суб`єкта господарювання, який розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави.

На скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному відновили роботи?

Про це повідомляють активісти у групі ((https://www.facebook.com/groups/1407592679458250/?fref=ts)(Захистимо Рівне)), де розмістили сьогоднішні світлини з будівництва.

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне

Як стверджує Інспекція ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю ), документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в м. Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не

На Пагорбі Слави у Рівному протизаконно захопили близько 60-ти соток землі

Громадські активісти проінспектували будівництво на Пагорбі Слави і виявили, що невідомі захопили понад 60 соток парківської землі. На ділянці ведуться підготовчі до будівництва роботи, хоча немає
Популярные новости
Loading...