Новости Ровно / Политика / Проти депутата Рівнеоблради порушено кримінальну справу

Проти депутата Рівнеоблради порушено кримінальну справу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Депутат Рівненської обласної ради та екс-голова бюджетної комісії Олексій Кособуцький попав під суд. Причиною цього стали підроблені документи. Сам же Олексій Кособуцький називає це політичними іграми та розправою нової влади. 


Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, у червні міліціонери скерували до суду кримінальне провадження за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України за фактом використання Олексієм Кособуцьким завідома підробленого документу.


Зокрема, співробітники УБОЗ УМВС України в Рівненській області встановили, що в липні 2011 року, депутат шостого скликання Рівненської обласної ради, володіючи дипломом спеціаліста за спеціальністю комп’ютерні системи проектування від 14 березня 1996 року, та додатком до диплома спеціаліста Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», які фактично вказаним вищим навчальним закладом не видавалися, нотаріально засвідчив їх копії із оригіналів документів.


Згодом з метою вступу на заочну форму навчання Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, особисто подав письмову заяву про надання допуску до вступних випробувань. У ній Олексій Кособуцький зазначив завідомо неправдиві відомості про отримання повної вищої освіти у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».


Відтак, у жовтні 2011 року зловмисник, використавши нотаріально засвідчені копії документів, уклав з Інститутом післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка договір про надання освітньої послуги зі здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на заочній формі навчання правничого факультету, за спеціальністю «правознавство». Згідно цього Кособуцький був зарахований студентом вказаного вищого навчального закладу.


Також депутат вніс неправдиву інформацію про закінчення вище згаданого навчального закладу при заповненні анкети-заявки, яка була використана на офіційному веб-порталі Рівненської обласної ради.


Наразі Галицьким районним судом міста Львова проводиться судовий розгляд за цим фактом.


— Крім того перевіряється причетність депутата до створення приватного підприємства, яке причетне до розкрадання бюджетних коштів, що виділялися Департаментом капітального будівництва Рівненської ОДА під час поточних та капітальних ремонтів доріг одного з районів області, капітальних ремонт комунального закладу Рівненського обласного відділу освіти, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника УБОЗ УМВС України в Рівненській області підполковник міліції Павло Воронцов. — Зокрема, кошти, які надходили з бюджету на розрахункові рахунки приватного підприємства перераховувались на рахунки пов’язаних суб’єктів підприємницької діяльності. Таким чином, вони перевели у готівку 1,7 мільйона гривень та вчинили протизаконні дії, які полягають у заволодінні державними коштами та їх легалізації (відмиванні).


У свою чергу сам Олексій Кособуцький каже, що все це неправда, а політична гра.


- Я знаю, що така справа є, зараз вона перебуває на етапі розгляду. Жодних судових засідань по ній ще не було. Це завідома неправдива інформація, яку використовує діюча влада як інструмент впливу на мене. Розумієте, я багатьом не вигідний і тому придумують такі речі. Хоча для цього немає жодних підстав. Я знаю, кому це вигідно і пізніше озвучу імена цих людей, - заявив Олексій Кособуцький.10 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтерн ...

Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект

Вступна кампанія в українські вузи розпочнеться на 10 днів пізніше

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників цьогоріч розпочинається 11 липня. У 2013 році випускники повинні були подавати документи вже 1 липня. Такі зміни затверджено

Олексій Губанов більше не депутат Рівнеради?

Про те, що екс-заступник голови облдержадміністрації, екс-голова фракції Партії регіонів у Рівнераді Олексій Губанов написав заяву про складання депутатських повноважень у міськвиконкомі говорять

На Рівненщині "прикрили" ще один нелегальний зал гральних автоматів

Працівники спецпідрозділу боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області припинили діяльність нелегального залу ігрових автоматів та вилучили 12 одиниць комп’ютерної техніки

На Рівненщині міліціонери припинили діяльність незаконного грального заклад ...

Під час обшуку Здолбунівські міліціонери вилучили вісім одиниць комп’ютерної техніки, грошові кошти в сумі близько 1820 гривень, касовий апарат та бухгалтерські документи.
Популярные новости