У Рівному відбудеться суд щодо скандального будівництва на Пагорбі Слави

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Судове засідання за адміністративним позовом ПП «Офіс-дизайн» до Рівненської міської ради по незаконному будівництві на Пагорбі Слави відбудеться учетвер, 10 липня. Розпочнеться воно об 11 годині у Рівненському міському суді (вул. Шкільна, 1, суддя Крижова Оксана Григорівна).


Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради, згадана фірма домагається у судовому порядку оскаржити та скасувати два рішення Рівнеради. А саме:   „Про впровадження мораторію на забудову зони природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк „Дружба”)” від 15 травня 2014 року та „Про заборону структурам Виконавчого комітету Рівненської міської ради надавати вихідні дані на будівництво об’єктів нерухомого майна в зоні природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк „Дружба”), для розробки робочих проектів” від 15 травня 2014 року.

Нагадаємо, без скасування цих рішень Рівнеради продовжити будь-які будівельні роботи на місці самовільно захопленої території неможливо неможливо.

У зв’язку з цим, міська влада закликає громадських активістів, юристів та просто небайдужих до долі нашого міста громадян бути присутніми на відкритому судовому засіданні, а представників ЗМІ організувати всебічне висвітлення ходу цієї судової справи на кожному з її етапів.


09 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному відновили роботи?

Про це повідомляють активісти у групі ((https://www.facebook.com/groups/1407592679458250/?fref=ts)(Захистимо Рівне)), де розмістили сьогоднішні світлини з будівництва.

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне

Як стверджує Інспекція ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю ), документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в м. Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не

10 квітня відбудеться чергова сесія Рівнеради

У четвер, 10 квітня 2014 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх), відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Рівненської міської ради.

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

"Октант" працюватиме до 4 ранку

Як повідомили в управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради, станом на 12 лютого 2014 року:
Популярные новости
Loading...