Ярослава Гранітний очолив силовий блок обласної організації «правих»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ярослава Гранітного вигнали весною із «Правого сектора». Тоді його виключив сам Дмитро Ярош — на прохання Романа Коваля, оскільки Гранітний не підпорядковувався наказам останнього.

Проте у суботу Ярослав Гранітний, який очолює обласну організацію УНСО, не лише повернувся у «Правий сектор», а й очолив силовий блок обласної організації «правих».

— Дмитро Ярош знає про повернення Ярослава і про його призначення, — заявив Роман Коваль. — Він одобрив це. Я, як керівник обласної організації, мав повноваження поставити Ярослава Гранітного керівником силового блоку (до слова, досі цю посаду займав Андрій Мітюхін — ред..).
Роман Коваль тепер заявляє, що Ярослав Гранітний його накази виконуватиме. За його словами, у них склалися хороші стосунки.
— Ярослава взагалі не виганяли з «Правого сектора», а лише припинили його діяльність у ньому, — тепер говорить Коваль. — Та й то була громадська організація, а зараз ми вже створили політичну партію.
Щодо «Бойового молота» Гранітного, то він діятиме й надалі. Але, за словами Гранітного, керуватимуть ним інші, молоді люди.
До слова, Роман Коваль заявив, що сьогодні він та близько 20 «правих» вирушають на схід, аби змінити там тих, хто вже воює.
08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

"Правий Сектор" розповість про об'єднання та плани на майбутнє на Рівнен ...

Завтра, 8 липня 2014р , о 11.00, в приміщенні Будинку Вчених, що по вулиці Симона Петлюри, 17, відбудеться прес-конференція "Правого Сектору".

У Рівному тепер два "Правих сектора"

Сьогодні у Рівному відбулись одразу дві конференції "Правого сектору", які мали на меті обрати керівника організації.

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для ві ...

Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським

У "Правому секторі" заявили, що рівненський криміналітет на період револю ...

Лідер «правих» на Рівненщині Роман Коваль розповів, що у «Правого сектора» відбулися переговори із кримінальними авторитетами області. Під час них вдалося домовитися, що на період революції ніхто не

"Правим сектором" на заході України керуватиме рівнянин

Самооборона майдану виходить за межі столиці. Вчора Правий сектор оприлюднив перелік керівників своїх підрозділів в областях. На Рівненщині радикальними молодиками керуватиме лікар - травматолог та
Популярные новости