Нарада в Рівненському військовому комісаріаті: будемо боротися з корупцією?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівненському обласному військовому комісаріаті відбулася розширена нарада щодо відповідальності посадових осіб за зловживання владою, хабарництвом, корупційним діянням та вжиття заходів щодо недопущення злочинів корисливої спрямованості.

Окрім особового складу підпорядкованих районних та міських військових комісаріатів, до заходу було залучено керівний склад Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, представника УБОЗ УМВС України в Рівненській області.

- Останнім часом серед мешканців області ширяться неприємні чутки про хабарництво у комісаріатах, і це не може не обурювати, адже службові перевірки не виявили таких фактів, - наголосив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Нам потрібно позбутися цього негативного клейма та стати взірцем дотримання законів і роботи з громадою Рівненщини.

Спільно із представниками контролюючих органів було обговорено пріоритетні напрямки роботи щодо запобігання та протидії корупції. Також, військкоматівці повинні знайти шляхи удосконалення системи надання документів, підвищити дієвість інформаційно-пропагандистської роботи тощо.

Важливим критерієм повернення позитивного іміджу комісаріатів визначено забезпечення більшої прозорості у роботі, підвищення рівня доброчесності та відповідальності посадових осіб.

Полковник Дмитро Оксенюк визначив завдання підпорядкованим установам щодо налагодження роботи та нагадав, що за порушення законів України, посадових осіб крім ганьби, чекає і кримінальна відповідальність.

Регіональний медіа-центр МО України
08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У прокуратурі Рівненщини звільнили 45 працівників

На виконання вимог Законів України "Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік», «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного

У військових з Рівненщини викрали понад 82 кілограми срібла

Прокуратурою Західного регіону розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення військового майна на суму 675 тис грн.

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Прокурор Рівненщини контролюватиме амністію майданівців

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від
Популярные новости