Новости Ровно / Политика / Вчора розпочалась планова перевірка стану Рівненської атомної електростанції

Вчора розпочалась планова перевірка стану Рівненської атомної електростанції

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вчора розпочалась планова перевірка стану Рівненської атомної електростанції До складу комісії увійшли представники головного управління ДСНС України у Рівненській області, зокрема, представники відділів нормативно-технічної роботи, ліцензування, пожежної безпеки і техногенної безпеки, а також фахівці Кузнецовського міського сектору управління.

Експерти перевірять стан пожежної та техногенної безпеки в усіх підрозділах РАЕС, а також на об’єктах атомної електростанції, що знаходяться у місті Кузнецовську.

Повне сприяння та всіляку підтримку роботі комісії пообіцяв головний інженер — перший заступник генерального директора ВП РАЕС Павло Ковтонюк. Він зауважив, що основним принципом діяльності РАЕС є безпека, в тому числі пожежна і техногенна. Від її рівня залежить готовність станції оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації. За словами Павла Ковтонюка, робота комісії спрямована насамперед на те, щоб Рівненська АЕС стала ще безпечнішою.

Відповідно до нормативних документів перевірки стану пожежної і техногенної безпеки на об’єктах високого ступеня ризику, до яких належить Рівненська АЕС, проводяться один раз на рік планово, та один раз — позапланово. Нинішня перевірка триватиме до 18 липня.
08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ ...

Представники Рівненської атомної електростанції підтвердили відповідність продукції ВАТ «Машинобудівний завод» (входить до Паливної компанії Росатома «ТВЕЛ») вимогам технічної документації. Про це

У Рівному найбільше боргують ремонтникам, тролейбусникам та водоканалу

Станом на 1 квітня 2014 за оперативною інформацією головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить до 6448,6 тис. грн.

На Рівненщині у прокуратурі створили окрему посаду для протидії корупції

Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури

На Рівненщині відновили роботу блок-пости та посилено охороняється атомка

Про це повідомив начальник УМВС в Рівненській області Дмитро Лазарєв під час Президії облради.

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.
Популярные новости