Новости Ровно / Политика / Ощадбанк хоче "розкрутити" рівненських депутатів на допомогу військовим

Ощадбанк хоче "розкрутити" рівненських депутатів на допомогу військовим

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Голові Рівненської обласної ради надійшов лист від філії "Ощадбанку" щодо пропозиції придбати "Військових" казначейських зобов’язань.


Лист у мережі Фейсбук опублікував депутат облради Сергій Штурхецький.


"По 100 грн збирати із депутатів - замало. Ощадбанк пропонує по 1000", - прокоментував свій допис депутат."Уже третій місяць поспіль Український народ мужньо протистоїть зовнішній агресії Російської Федерації. На передовій - солдати, сержанти, офіцери Збройних сил України, які героїчно захищають територіальну цілісність та недоторканість кордонів нашої держави.


Мільйони українців у всьому світі відгукнулися на заклик українського Уряду об'єднати свої зусилля, щоб допомогти своїй армії.


У рамках всенародної підтримки українського війська з 21 травня 2014 року "Ощадбанк" розпочав продаж казначейських зобов’язань "Військові".


Це патріотичний проект, покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу нашим військовим, які перебувають на передовій антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.


Переконаний, що для тих, хто хоче підтримати нашу армію, прибуток не є основним критерієм купівлі "Військових" казначейських зобов’язань, адже захист країни та збереження її для майбутніх поколінь - це не бізнес, не інвестиція в цінні папери, а безцінний вклад у майбутнє, справа кожного з нас.


Закликаю Вас як представника державної влади, як патріота України зробити внесок у зміцнення боєздатності Збройних Сил України - придбати казначейські зобов’язання "Військові".


Тим самим Ви вкотре підтвердите свою щиру державницьку позицію та покажете приклад для наслідування мільйонам громадян України.


Казначейські зобов’язання "Військові" можна придбати у відділеннях АТ "Ощадбанк" у всіх областях України.


Перелік відділень - на сайтах банку www.oschadnvbank.com та Міністерства фінансів www.minfin.gov.ua. Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).


З питань придбання звертайтесь до контактної особи Марчука Костянтина Миколайовича за тел.: (0362) 649-450.


Крім того, просимо розглянути можливість, в день проведення сесії обласної ради надати працівникам АТ „Ощадбанк” місце поблизу сесійної зали, в якому представники банку мали б можливість особисто ознайомити депутатів та присутніх на сесії із інформаційними матеріалами щодо казначейських зобов’язань "Військові" та подальшим придбанням цінних паперів.


Розраховую на Вашу особисту участь та участь підпорядкованого Вам колективу в ім'я України та її майбутнього", - йдеться у листі за підписом начальника філії.


08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікул ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців

Депутат Рівнеради після відвідин Ради Європи: " Ніхто крім українців в ...

Депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко повернулась з чергового засідання Комітету з поточних справ. Це один з робочих органів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Депутатка

27 червня 2014 року – останній день сплати ПДВ за травень

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно, податкову декларацію за травень 2014 року подають до 20 червня 2014 року включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання,

Чиї бронежилети врятують життя військових з Рівненщини?

Скільки військовослужбовців з Рівненщини нині перебувають у зоні бойових дій представники військових замовчують. Однак впевнено заявляють чого не вистачає українській армії. Рівняни на проблеми армії

Регіонали у Рівному приєдналися до опозиції?

Сьогодні на Народному Віче у Рівному оприлюднили інформацію про те, що уже є більше ніж 41 депутат, які погодилися взяти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради.