Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української Православної церкви.


До військової частини завітало близько 50 дітей віком від 6 до 16 років. Під час екскурсії юнакам та дівчатам показали умови проживання та харчування військовослужбовців, військову техніку, зброю, ознайомили з розпорядком дня та історією військової частини. Також, діти відвідали світлицю, де переглянули ту літературу - книги, журнали та газети - , що читають військовослужбовці.


У своїй розповіді офіцер військової частини капітан Денис Савчук розповів, що зараз частина особового складу виконує бойові завдання на сході України.


- Наші військовослужбовці щиро вдячні, коли вихованці рівненських дитячих садочків та шкіл передають для своїх захисників листи і малюнки. Це додає сил, мобілізує їх та вкотре підтверджує, що нас підтримує весь народ України, - підкреслив офіцер.


А керівник групи священик Володимир Тимчук подарував частині Біблію, подякував військовим за екскурсію та зауважив, що військовослужбовці – це зразок порядку у всьому, як в душі, так і тілі.


-Воїни повинні захищати Вітчизну з Божим словом на устах.


Оборона України – це справа всіх, і військових і священиків. Ми потрібні всій країні, адже сьогодні всі повинні діяти згуртовано.


Про це повідомили з прес-центру оперативного командування «Північ».

07 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

У Рівному військові здадуть кров для поранених на київському майдані

У військових частинах оперативного командування “Північ” Збройних Сил України, які дислокуються у Рівному, прийнято рішення щодо добровільної здачі крові для постраждалих в протистоянні на майдані в

У Рівному вивели військову техніку

Біля штабу оперативного командування ОК "Північ" на вулиці Дубенській незабаром розпочнеться пікетування

Не службою єдиною: у Рівному військовим дали концерт

Рівне: Військовослужбовців 55 бригади зв’язку Різдвяною програмою привітав музичний дитячий колектив Рівного.

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.
Популярные новости