Новости Ровно / Политика / Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.


Про це повідомили з Рівненської облради. 


Присутні звернулися до міського голови Володимира Хомка з проханням не перешкоджати вирішенню проблеми мешканців.


Необхідність проведення зустрічі виникла через небажанням очільника Рівного розглядати рішення сесії обласної ради.


Нагадаємо, що 13 червня депутати обласної ради передали з обласної комунальної власності у власність територіальної громади Рівного будівлю на вул. Князя Володимира, 112а. У подальшому міська рада Рівного мала б обміняти цю будівлю на приміщення гуртожитку, що дозволить мешканцям розпочати процедуру приватизації та гарантуватиме їх право на житло. Однак, зі слів мешканців, міський голова Володимир Хомко перешкоджає обміну приміщень.


Володимир Хомко свою позицію поясним вимогами Господарського кодексу України. Міський голова переконаний, що обмін приміщень є протизаконним і це може призвести його до кримінальної відповідальності.


- Через півтора роки тут не буде нікого, залишуся тільки я, - пояснює причини свого рішення Володимир Хомко. – Я хочу спокійно встати і ні за що не відповідати.


Натомість представники обласної ради та прокуратури переконані, що мер Рівного не має підстав перешкоджати винесенню даного питання на розгляд сесії. Обласний прокурор Сергій Кубрак пояснив міському голові, що в разі невідповідності рішення чинному законодавству, воно буде скасоване. При цьому, прокурор зазначив, що не бачить підстав для його опротестування, оскільки складнощі можуть виникнути лише в питанні рівноцінності обміну. Заступник голови обласної ради Степан Павлюк наголосив, що сесія облради вже прийняла рішення, в якому передбачила можливість обміну і воно не було опротестованим. Відтак, міському голові не варто затягувати з вирішення проблеми.


За підсумками обговорення Володимир Хомко погодився винести дане питання на розгляд чергової сесії. Також мер Рівного звертатиметься за письмовими роз’ясненнями до прокуратури та Міністерства юстиції України.05 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.
Популярные новости