У сфері закупівель за державні кошти податківці знайшли кримінальні правопорушення.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Викрито два кримінальні правопорушення у сфері тендерних закупівель за ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 209 Кримінального Кодексу України.

Встановлено, що службові особи фірми — виконавця будівельних робіт перерахували понад 0,5 млн. грн. бюджетних коштів на рахунки підставних фірм за роботи, виконані власними силами.

Крім того, виявлено факт розкрадання 40 тис. грн. компенсації «чорнобильських» виплат.

На даний час вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків по вказаних злочинах.

У червні до суду було направлено документи для звільнення від кримінальної відповідальності службової особи підприємства (за ч.4 ст. 212 Кримінального Кодексу України), яка відшкодувала 1,4 млн. грн. збитків.

ГУ Міндоходів у Рівненській області.
04 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині виявили підставні фірми для проведення тендерів

Викрито два кримінальні правопорушення у сфері тендерних закупівель за ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 209 КК України. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

У військових з Рівненщини викрали понад 82 кілограми срібла

Прокуратурою Західного регіону розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення військового майна на суму 675 тис грн.

На Рівненщині виявили розкрадання бюджетних коштів на 16,8 млн. грн.

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів області цьогоріч легалізовано 16,8 млн. грн.

Прокурор Рівненщини про розтрати бюджетних коштiв під час будівництва доріг

Прокуратура продовжує виявляти злочинні схеми розкрадання бюджетних коштів чиновниками колишньої та теперішньої влади, органів місцевого самоврядування. Про це розповів представникам засобів масової

На Рівненщині керівники підприємств ухилилися від сплати 1,6 млн.грн. соці ...

Перевіркою, проведеною прокуратурою м. Рівне, встановлено, що посадові особи одного з публічних акціонерних товариств в порушення вимог законодавства умисно ухилилися від сплати понад 1 мільйона