Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.


Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.


За його словами, зараз претензій до ЖКП чимало, але через відсутність фінансування вони працюють в катастрофічних умовах.


- Вже на наступне засідання сесії Рівнеради будуть запрошені керівники ЖКП, і депутати зможуть задати їм всі проблемні питання. Звіт відбудеться під кінець сесії, щоб не затягувати засідання. Претензій до ЖКП є достатньо, проте цю проблему потрібно вирішувати на державному рівні, адже аналогічні ситуації зараз в більшості міст України, - додав Володимир Хомко. 


04 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Як на сесії Рівнеради депутати кнопкодавили

Герої "Небесної сотні" стали "Почесними громадянами Рівного", посмертно. Так сьогодні вирішили депутати Рівнеради на своєму черговому засіданні. 40 голосами "за" міські обранці присвоїли звання

10 квітня відбудеться чергова сесія Рівнеради

У четвер, 10 квітня 2014 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх), відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Рівненської міської ради.

На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру

За Володимира Хомка заступилися спочатку священники, потім керівники ОСББ і воїни-інтернаціоналісти. Хто і чому хотів залишити Рівне без міської влади та що з цього вийшло ?

У Рівному піднімуть одразу 10 прапорів Євросоюзу

Сьогодні, на сесії Рівнеради депутати підтримали рішення встановити у місті прапор Євросоюзу.