Новости Ровно / Политика / Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікули»

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікули»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців та їх сімей.

Це чиновник зробив після зустрічі з громадськими діячами та журналістами.

— Рівненська ОДА внесла пропозицію голові Нацбанку щодо кредитних зобов’язань військовослужбовців, які зараз несуть службу. Ми просили дати їх родинам відстрочку, тобто «заморозити» кредитні платежі на час несення ними служби. Вже отримали відповідь з НБУ, у якій йдеться про те, що 18 банків вже готові надати «кредитні канікули» військовослужбовцям. Інформацію про готовність банківських установ йти на зустріч позичальникам-військовослужбовцям викладено на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України (www.bank.gov.ua). Таким чином питання з погашенням кредитів частково можна вирішити. Але для цього треба, щоб кожна обласна адміністрація звернулася з відповідними пропозиціями, — зауважив на робочій зустрічі з представниками Міністерства оборони України голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Він поінформував учасників комплексної групи Міноборони про матеріально-технічне забезпечення батальйону територіальної оборони «Горинь», про допомогу ініційовану ОДА спільно з Благодійним фондом «Скарбниця Надії» щодо збору коштів для допомоги військовим ЗСУ. А саме про закупівлю бронежилетів та засобів спостереження для військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади, які зараз перебувають у районі виконання бойових дій АТО на Сході країни.

Сергій Рибачок попросив керівника комплексної групи МО України Віталія Якимчука взяти на особливий контроль питання соціального захисту та адаптації військовослужбовців.

— Рівненською ОДА спільно з обласною радою вже розпочато розробку програми соціальної адаптації та реабілітації військових після завершення антитерористичної операції, надання їм психологічної та медичної допомоги. Звертаємося до вас, як до представників Міноборони, посприяти із забезпеченням цих військовослужбовців усіма необхідними документами, щоб вони могли максимально швидко повернутися до мирного життя після завершення АТО, — зауважив Сергій Рибачок.

прес-служба РОДА.
03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

МОУ и РОДА планують в майбутньому співпрацювати

Вже найближчим часом планується підписати угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Рівняни можуть долучитися до купівлі бронежилетів для військових

Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» ініціює збір коштів для закупівлі сучасних бронежилетів четвертого рівня захисту орієнтовної вартості 4000-4500 грн. в кількості 1000 штук для військовослужбовців,

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.
Популярные новости