МОУ и РОДА планують в майбутньому співпрацювати

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вже найближчим часом планується підписати угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою.

Співробітництво здійснюватиметься за наступними напрямками: допомога малозабезпеченим сім’ям військовослужбовців, які призвані за мобілізацією, здійснення заходів щодо реалізації соціально-правових гарантій військовослужбовців та членів їх сімей, військово-патріотичне виховання, підготовка допризовної молоді до виконання військового обов’язку, підвищення ефективності роботи щодо організації шефства над військовими частинами тощо.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок на робочій зустрічі за участю представників Міністерства оборони зазначив, що військове відомство повинне ініціювати вирішення соціальних питань військовослужбовців, відповідно все вчасно та оперативно робитиметься і на обласному рівні.

«Ця зустріч обумовлена складною ситуацією в країні та бажанням відновити позитивний імідж Збройних Сил України, - зазначив сьогодні керівник комплексної групи МО України Віталій Якимчук. – На нашу думку, для досягнення успіху має бути живий контакт. Ми за короткий час з керівництвом Рівненської ОДА знайшли рішення багатьох питань соціального і гуманітарного характеру, які стосуються Міноборони і обласної влади. Це дає можливість напрацювати необхідні зміни чи уточнення до існуючої юридичної бази та шукати шляхи зменшення можливого бюрократичного тиску на громадян, як от у випадку із отриманням довідок, виписок тощо».

прес-служба Рівненської ОДА
03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

Рівненськи мобілізованим зарахують час служби до стажу

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор Департаменту соцзахисту Рівненської ОДА Ольга Підкидач.

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки
Популярные новости