Новости Ровно / Политика / Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів

Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів
Міжнародні олімпіади, турніри, фестивалі, сучасний аквапарк та стадіон – усе це прописано в стратегічних планах Рівного. На написання лише проектів для реалізації подібних планів було витрачено чимало бюджетних коштів.
Так, у Рівному на майбутнє заплановано чимало цікавих проектів. До прикладу, проект «Рівне місто – Олімпійська надія-2022». А на 2015 рік заплановано комплексну програму «Чисте місто» просвітницької діяльності з популяризації сортування та утилізації сміття. У короткостроковій перспективі планується втілення проекту «Система автоматизації документообігу в органах місцевого самоврядування».
Для реалізації проекту «Рівне місто – Олімпійська надія-2022» планується створення «Туристично–Інформаційного центру» для допомоги та координації дій закордонним гостям, шляхом надання інформаційної та практичної допомоги, на базі готелю «Мир». Розміщення у всіх готелях міста на автозаправках, вокзалах стендів з безкоштовними туристичними путівниками, краєзнавчою літературою. Також на меті є проведення конкурсу на найкращу символіку «Рівне місто – Олімпійська надія-2022». Буде виготовлятися інформаційна туристична друкована продукція, встановлюватимуться стенди, знаки, вказівники, сучасні телеекрани. Шкода тільки, що Олімпіади, яка планувалася в Україні у 2022 році, вже точно не буде. Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет повідомив, що ми відмовилися від такого спортивного заходу. Очевидно, місцевий проект доведеться переписувати вже під 2026 рік.

«Чисте місто» просвітницької діяльності по популяризації сортування та утилізації сміття. Проект передбачає ряд чітких заходів, які, як очікується, призведуть до бажаного результату. Зокрема, планується налагодження зв’язків з підприємством, яке забезпечить технічним обладнанням (контейнерами) навчальні заклади, залучення до співпраці Ресурсного «Екологічного центру», проведення виставки – презентації «Чисте місто» в школах, які будуть задіяні в програмі. Також, у школах планується розміщення контейнерів в легкодоступних місцях. Облаштування контейнерів легкозрозумілими орієнтирами (що куди кидати ).
Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів
У «Стратегічному плані» міста, який було затверджено ще у 2006 році, йдеться про те, що Рівне має стати культурно-освітнім центром, одним з найбільших міст Західної України. Рівне у стратегічному бачені має стати сприятливим для бізнесу та інвестицій. Також, тут мали би проходити міжнародні фестивалі та конкурси.
Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів
Для залучення інвестицій Рівне має зручне географічне розташування щодо кордонів з ЄС, Білоруссю, транспортних коридорів. А близько 60% працездатного населення має вищу освіту. Проте, Рівне має в інвестиційному потенціалі і слабкі сторони. До прикладу, брак бізнес-орієнтованої інформації (зокрема, бази даних інвестиційних майданчиків та промислового майна). Відносно низька якість послуг, що надаються потенційним інвесторам. Місто має недостатньо системну промоцію міста його інвестиційної привабливості. А Рівненський аеропорт практично не задіяний.
Ще у Рівному планують побудувати аквапарк, реконструювати стадіон «Авангард», зробити велосипедні доріжки, аби місто наближалося до європейських стандартів. Проте, часто за «захмарними» мріями забувають звернути увагу на звичайні речі, як-от відсутність смітників по місту, розбиті дороги, будь-як припарковані машини, відсутність сприятливих умов для ведення чесного бізнесу. Часто проекти, які пишуться в провладних кабінетах, залишаються лише на папері. І як завжди, громадянам доводиться роботи все самотужки, наприклад, як громада у селі Городок власноруч створила відпочинковий майданчик.
Найбільш привабливим місто буде для інвестицій лише після того, як зникне корупція. Тоді-то сміливо інвестори почнуть залучати свої кошти у наше місто.


За матерiалами агентства «Ервеюей»
03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівне стало синьо-жовтим

Активісти руху "Флешмоб Рівне" перефарбувало знак при в'їзді у місто зі сторони Сарн у кольори національного прапора.

У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з К ...

В годину негараздів Рівне готове подати братню руку допомоги співвітчизникам, які виїжджають з окупованої території, залишивши квартиру і все майно.

Мальоване Рівне. Як зображують рідне місто художники? [ФОТО]

Спільнота колекціонує художні зображення нашого рідного міста та його найвпізнаваніших місць.

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)
Популярные новости