Рівненський нардеп хоче повернути Україні статус ядерної держави

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)

Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк разом із Сергієм Капліним і Олександром Чорноволенком зареєстрували законопроект 0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року». З його прийняттям Україна матиме законодавчі підстави відновити свій ядерний статус.


"Більшість українців – 43% – виступають за повернення Україні статусу ядерної держави.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова та фондом «Демократичні ініціативи». Причому «за» виступають практично в усіх регіонах України, крім – традиційно – Донбасу. 

У 1994-му відмова від ядерної зброї з боку України була жестом доброї волі. Можна слушно запитувати себе, чи справді слугувало інтересам України її покірне й поспішне ядерне роззброєння. Проте Україна хотіла довести – і на той час довела – свою політичну надійність. Натомість замість реальних гарантій безпеки ми отримали незрозумілий папірець під назвою «Будапештський меморандум». І коли одна з країн-«гарантів» окупувала наші території і засилає диверсантів та бойовиків, де-факто проводить проти України війну, Європа та світ годують нас – стурбованостями, а агресора – пустими закликами. Тому ми маємо моральне і юридичне право на відновлення свого ядерного статусу. Хто тоне – сам себе і врятувати має. 

Кілька місяців тому ми з колегами Капліним і Чорноволенком зареєстрували законопроект 0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року». З його прийняттям Україна матиме законодавчі підстави відновити свій ядерний статус.

Я розумію скептиків, які запитують: «Невже це можливо?». Справді, набуття ядерного статусу – це копітка і дороговартісна робота, яка навряд чи сподобається світовому співтовариству. Але відсутність ядерної зброї зараз Україні обходиться набагато дорожче – втраченими життями і територіями. 

Прийняття законопроекту 0076 – це сигнал світу, що так звані «гарантії» Будапешта не спрацювали, і Україна залишилася фактично сам-на-сам із агресором. А значить, повинна боронитися, як вважає за потрібне. Має право", - 
написав у Фейсбук Валентин Королюк.


03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Депутат Рівнеради після відвідин Ради Європи: " Ніхто крім українців в ...

Депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко повернулась з чергового засідання Комітету з поточних справ. Це один з робочих органів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Депутатка

Україна - очима рівненського художника

Олег Безюк відобразив події в Україні на своїй картині " І став кожен день поминальним днем"

"Абсурдний «утилізаційний збір» скасовано" - нардеп від Рівненщини

Про скасування утилізаційного збору повідомив на (своїй сторінці у ФБ)) народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк.

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

На Рівненщину приїде радник Януковича

Картину київського художника про те, як створювали Острозьку Біблію, представлять загалу. Її презентують вже 17 грудня. Дійство відбуватиметься в Острозі не випадково.
Популярные новости