Рівненські просвітяни обурені смертю колеги від рук терористів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова луганської "Просвіти" Володимир Семистяга помер, перебуваючи в полоні у терористів "ЛНР". У Володимира було хворе серце, він нещодавно переніс операцію і без ліків попросту жити не міг. З цього приводу представники "Просвіти" Рівненщини висловили своє обурення та співчуття родині загиблого.

"Просвітяни Рівненщини глибоко обурені ганебним нелюдським діям представників так званих республік, що довели до смерті у своїх катівнях Голову Луганської «Просвіти» Володимира Семистягу, старшого викладача кафедри історії України Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, члена правління Луганської обласної організації краєзнавців, головного редактора журналу «Бахмутський шлях», Заслуженого працівника освіти України.

Людина, яка досліджувала німецько-нацистський окупаційний режим в Україні, сама потрапила під другий окупаційний режим так званої луганської народної республіки (рука не піднімається писати із великих літер). Який же ж народ вона представляє? Схаменіться! Не можна допускати у ХХІ столітті такої кривавої різні. Якщо вони знищили високосвічену і висопорядну людину, яка просто любила і захищала свій рідний край, то про яку перспективу, яких республік можуть говорити ці нелюди. Яку історію залишатимуть нащадкам?
Україна єдина і неподільна!", - йдеться у звернені представників рівненської "Просвіти"

"Народ, який стільки століть існував без держави, розвивав свою культуру, мову, перемогти неможливо! Героїзм Володимира Семистяги назавжди залишиться у золотих сторінках історії України!", - зазначено у повідомленні.
01 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Колишня журналістка "Рівне 1" в полоні в луганських терористів

Колишня журналістка "Рівне 1", журналістка Громадського Настя Станко та оператор узяті в полон представниками "ЛНР".

Юнака з Рівненщини, який потрапив у полон до сепаратистів, знайшли

Правоохоронці Рівного встановили місцеперебування Віталія Маринича, який потрапив у полон до сепаратистів.

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

«Google» проведе семінар для чиновників Рівненщини

Представники «Google Україна» 28 травня проведуть у Рівному освітній семінар. Захід відбувається в рамках програми «Цифрове перетворення Рівненщини», ініційованої компанією «Google Україна» у

На Рівненщині стартував фінал Всеукраїнського турніру юних істориків

Продемонструвати свій інтелект та знання історії до Рівного приїхали учні з 17 областей України. До фіналу змагань потрапило 85 школярів 7 – 11 класів. Упродовж п’яти днів представники команд дають
Популярные новости