Новости Ровно / Политика / Колишня журналістка "Рівне 1" в полоні в луганських терористів

Колишня журналістка "Рівне 1" в полоні в луганських терористів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Колишня журналістка "Рівне 1", журналістка Громадського Настя Станко та оператор узяті в полон представниками "ЛНР".


30 червня ввечері журналістка Громадського телебачення Настя Станко та оператор були взяті в полон представниками "Луганської народної республіки".Офіційних заяв з боку представників ЛНР з приводу цього інциденту досі не лунало.За непідтвердженими даними, журналісти були незаконно затримані у Луганській області під час виконання професійних обов'язків і наразі перебувають у Луганську в підвалі однієї з будівель в центрі міста. Колектив Громадського телебачення дуже стурбований захопленням журналістів і закликає тих, хто утримує Настю Станко, надати інформацію про цю ситуацію, про стан їхнього здоров’я, та умови, за яких журналісти будуть відпущені на свободу.01 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному народні дружинники запрошують до співпраці

Громадське формування з охорони громадського порядку «Добровільний загін сприяння міліції Захисник» та «Спеціалізований загін сприяння міліції Захист» на добровільних засадах проводить набір громадян

Юнака з Рівненщини, який потрапив у полон до сепаратистів, знайшли

Правоохоронці Рівного встановили місцеперебування Віталія Маринича, який потрапив у полон до сепаратистів.

У Рівному оголосили конкурс ідей на найкреативніші зупинки міського транспо ...

До участі запрошуються всі архітектори або просто фанати архітектури. Мета конкурсу - пошук неординарної ідеї для зупинки громадського транспорту для подальшої її реалізації в місті Рівне.

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.

«Алея побитих журналістів». У Рівному висловлять протест проти жорстокого п ...

Завтра, 5 грудня, о 12:30 на майдані перед Рівненською обласною державною адміністрацією відбудеться «Алея побитих журналістів».