Новости Ровно / Общество / У Дубно реконструюватимуть "Міст - прапор"

У Дубно реконструюватимуть "Міст - прапор"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Дубно реконструюватимуть "Міст - прапор" "Міст - прапор" у Дубно реконструюватимуть. Принаймні такі плани у міської влади. Капітальний ремонт мосту через річку Іква планували ще минулого року. Проте тоді не вистачило коштів. Цьогоріч міст таки можуть відремонтувати. Між тим разом з спорудою комунальники планують замінити водопровідні труби, які не лише поржавіли а й протікають. Більше про ремонт - далі у сюжеті.На початку червня активна молодь міста Дубна, підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, розфарбувала у кольори національного прапора міст, через річку Іква. Тоді майже тридцять активістів зробили рідне місто більш патріотичним. Проте вже скоро цей міст може мати зовсім інший вигляд. Бо міська влада планує його ремонтувати. Розробила вже навіть і відповідну документацію.

І якщо міст таки рано чи пізно відремонтують, то трубу з якої вже декілька років тече вода і яка знаходиться під мостом латати не поспішають. У Дубноводоканалі пояснюють не можуть знайти причину витоку води у річку.

Ремонтувати чи прокладати нові труби у місцевому водоканалі таки планують. Проте лише тоді коли почнуть реконструювати міст.

25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині з'явився ще один жовтоблакитний міст [ФОТО]

У суботу, 7 червня, активна молодь міста Дубна, підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, розфарбувала у кольори національного прапора міст, що знаходиться по вулиці Садовій.

Молодь Рівного пофарбувала паркан у синьо-жовті кольори

Рівне перевтілюється, та забарвлюється у яскраві синьо-жовті кольори. Молодь Рівного переймає досвід інших міст, і самотужки вирішила пофарбувати сірий, не примітний паркан мосту через Устю. Так юні

Чи врятує золотий батон рівненські дороги?

У Рівному розпочався збір коштів для ремонту доріг на перехресті вулиць Київської, Данила Галицького та Костромської. Зважаючи на те, що державне казначейство гроші затримує, зібрати необхідну суму

Вулицю Київська у Рівному нарешті відремонтують?

І в обласному центрі планують розпочати капітальний ремонт покриття на вулиці Київська.

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)