Новости Ровно / Общество / Чому у Дубні не працює єдиний на все місто громадський туалет?

Чому у Дубні не працює єдиний на все місто громадський туалет?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чому у Дубні не працює єдиний на все місто громадський туалет? У Дубно закрився єдиний у центрі міста туалет. Це обурило місцевих жителів, які спочатку зверталися до міського голови а потім і до журналістів. Все - через заборгованість власника вбиральні Дубноводоканалу. Чому виник конфлікт та чи відкриється туалет знову - далі у сюжеті "Першого Місцевого".Ось це приміщення в центрі Дубна з'явилось ще у 2008-му році. Місцевий підприємець Дмитро Фаст викупив у міської ради землю і побудував трьохповерхову будівлю практично з нуля. За умовами договору у цьому приміщенні підприємець мав облаштувати туалет.

Під час проведення масових заходів у районному центрі туалет працював безкоштовно. В результаті після першого місяця роботи вбиральні Володимир Фаст отримав квитанцію з Дубноводоканалу. У ній підприємця повідомили що він заборгував цьому комунальному підприємству понад дві з половиною тисячі гривень. Власник вбиральні з цим не погодився і звернувся до міської влади.

Попрацював туалет без лічильника майже чотири роки. І лише декілька днів тому підприємець знову отримав квитанцію від Дубноводоканалу. Тільки тепер борг зріс до двадцяти тисяч гривень. Володимир Фаст не розуміє чому він має сплачувати таку суму, якщо домовився з міською владою. Слова підприємця підтверджує і тодішній міський голова Дубна.

Зараз туалет у центрі міста зачинений. Підприємець каже, не відкриє його поки не врегулює питання з міською владою. Люди, які працюють у кіосках неподалік вбиральні обурені, адже до найближчого туалету шлях не близький.

У Дубноводоканалі про домовленості між підприємцем та міською владою нічого не чули. Кажуть, якщо водою користуються то за неї відповідно потрібно і платити.

Чи працюватиме і надалі у центрі Дубна вбиральня поки невідомо. Підприємець каже, якщо борг не спишуть то він змушений буде туалет закрити. Свого слова ще не сказав міський голова. Поспілкуватися з Василем Антонюком нам не вдалося. На робочому місці очільника Дубна не виявилось, а на телефонні дзвінки він не відповідав.

25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненський підприємець зводить будинок для сім'ї загиблого героя "Небес ...

Рівнянин Микола Ревчук та його діти неодноразово їздили на Майдан. У розпал лютневих подій вони також були у столиці. Нині вдячні Богу, що усі залишились живі, відтак вирішили допомогти хоча б одній

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

Викрадений підприємець Етібар Гусейнов майже два місяці прожив у підвальном ...

Коли його випустили невідомі нападники – чоловік 10 кілометрів йшов пішки додому.
Популярные новости