Костел Іоанна Хрестителя у Дубровицях на Рiвненщинi відзначив своє храмове свято

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Костел Іоанна Хрестителя у Дубровицях на Рiвненщинi відзначив своє храмове свято
22 червня релігійна громада парафії Іоанна Хрестителя Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви м.Дубровиця відзначила своє храмове свято, яке збігається з 21-ю річницею відновлення богослужінь у костелі.
З нагоди релігійного свята Іоанна Хрестителя генеральним консульством Республіки Польща в м.Луцьк був організований міжнародний велопробіг, у якому взяли участь близько 40 велосипедистів.
Очолила велопробіг генеральний консул Республіки Польща пані Беата Бживчи.
У своєму маршруті учасники велопробігу зупинялись у прикордонних місцях Волинської області.
У м.Сарни Рівненської області ними були організовані та проведені міжнародні спортивні змагання, зокрема, з футболу, волейболу, катання на байдарках.
Завершилось свято урочистим богослужінням в костелі Іоанна Хрестителя, що в м.Дубровиця (ксьондз Владислав Лукасевич).
В святковому богослужінні взяли участь голова Дубровицької райдержадміністрації Юрій Лосік, генеральний консул Республіки Польща в м.Луцьк Беата Бживчи, учасники міжнародного велопробігу, прихожани з Дубровицького та Сарненського районів.
У своїй промові до присутніх в храмі, Юрій Лосік зазначив, що дружні сусідські відносини між Польщею та Україною є запорукою того, що ми є єдиним європейським народом.
В свою чергу пані Беата запевнила, що польське консульство та польський народ завжди готові надати руку допомоги народу України.
24 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Голова Дубровицької РДА зустрівся з прикордонниками "Дубровиця"

Минулої суботи голова Дубровицької РДА Юрій Лосік і його перший заступник Юрій Яременко зустрілися з прикордонниками відділу державної прикордонної служби «Дубровиця» Луцького прикордонного загону

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Етно-гурт «Warszawa Kyiv Express» джазуватиме в Рівному

Між берегом Балтійського моря, смугою Західних Татр та синіми водами Дніпра простирається країна, котра віками формувала свою неповторність. Вона була населена групами людей, котрі не лише

Голів РДА отримала також Демидівщина та Дубровиччина

Відповідні розпорядження розміщені на сайті в.о. Президента України Олександра Турчинова.

12 лютого – Свято Трьох Святих

Свято на честь трьох Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого встановлене в 1084 році.
Популярные новости