Рівненчанин вийшов із зали суду і зник

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненчанин вийшов із зали суду і зник Допоможіть розшукати мешканця Рівненського району.Нечипорук Іван Петрович, 1976 року народження, житель села Великий Житин 10 червня вийшов з приміщення Рівненського районного суду, що по вулиці Петра Могили у Рівному і до цього часу додому не повертався.

Про його місце перебування нічого невідомо.

Всіх хто знає де може бути Іван Нечипорук, або бачив чоловіка дзвоніть за номером телефону 102.

18 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Допоможіть розшукати 42-річну рівнянку

42-річна Кирчук Світлана Павлівна, мешканка обласного центру ще 28 лютого минулого року пішла з дому і до цієї пори її місцеперебування невідоме.

Допоможіть знайти рівнянина

Шевчук Віктор Володимирович,1960 року народження, мешканець обласного центру ще 22 квітня пішов з дому і до цього часу його місце перебування невідоме.

Допоможіть знайти рівнянина

Бірук Володимир Ананійович, 1967року народження, житель міста Рівне ще 26 лютого вийшов з дому і до цього часу не повернувся.

17-річного школяра, який на Рівненщині у січні пропав безвісти, знайшли мер ...

22 березня 39-річний мешканець Сарн повідомив до міліції, що близько п’ятої години вечора в ріці Горинь поблизу села Ремчиці, виявив труп невідомого чоловіка.

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.