Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.44 родини приїхали на Рівненщину з дітьми. Про це сьогодні повідомив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук на засіданні обласної координаційної ради щодо надання допомоги жителям Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, інших регіонів України, які приїхали на тимчасове перебування до Рівненської області.

Ще 53 родини приїхали на Рівненщину зі Сходу України. Це мешканці Харківської, Луганської та Донецької областей.

«В основному сім’ї проживають у своїх родичів, друзів або ж винаймають житло. У разі необхідності їм на перший час надається житло в гуртожитках. Усі родини забезпечені соціальним супроводом, діти влаштовані у дитячі садочки та навчальні заклади, належні соціальні виплати виплачуються без затримок у встановленому законом порядку», - зауважив Олександр Савчук.

11 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщину вже приїхали 26 новеньких "швидких"

26 нових автомобілів швидкої допомоги вже перебувають на базі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф швидкої допомоги.

У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з К ...

В годину негараздів Рівне готове подати братню руку допомоги співвітчизникам, які виїжджають з окупованої території, залишивши квартиру і все майно.

На Рівненщині стартував фінал Всеукраїнського турніру юних істориків

Продемонструвати свій інтелект та знання історії до Рівного приїхали учні з 17 областей України. До фіналу змагань потрапило 85 школярів 7 – 11 класів. Упродовж п’яти днів представники команд дають

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область

Соціальні виплати на Рівненщині поки профінансовані

У лютому соціальні виплати профінансували повністю.
Популярные новости
Loading...