Новости Ровно / Общество / Чим італійський тірамісу від українського відрізняється?

Чим італійський тірамісу від українського відрізняється?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чим італійський тірамісу від українського відрізняється? Він вже годував рівненських військових, а тепер вирішив підсолодити життя медійникам. Напередодні дня журналіста, італійський кухар Андреа Пірас розкривав таємниці приготування справжнього італійського десерту тірамісу. Чим же десерт від шеф-кухаря відрізняється від українських аналогів, знають журналісти "Першого Місцевого".Андреа Пірас прямує до вже звичного кухонного начиння. Навколо, як справжні учні, юрмляться рівненські медійники. Традиційно коментують та сміються, очікуючи доки і їм дадуть попрацювати. Тим часом маестро відділяє білок від жовтка, збиває в піну, розм'якшує маскарпоне та усе це іще раз перемішує. Далі працюють всі разом: поступово викладають шар за шаром складові десерту у спеціальні форми.

Кухар зізнається: українські аналоги тірамісу надто тверді. За справжнім рецептом десерт має бути м'яким, аби їсти його ложкою, а не різати на шматки наче торт. Медійники слухають та старано виконують вказівки шефа.

Старання журналістів оцінив і Андреа Пірас.

А ще додає під час приготування тірамісу слід бути уважним і дотримуватись пропорцій, аби інгредієнти не перебивали смак один одного. Ну і звісно, готувати треба з любов'ю.

03 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному учні ПТНЗ змагаються за звання кращого кухаря країни

У Рівному стартував третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією "Кухар". Приготувати страви української кухні приїхало

Найкращий кухар навчається у Рівному

У найсмачнішому конкурсі взяли участь 11 майбутніх кухарів.

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати

Рівне та Крим РАЗОМ! Відеозвернення до кримчан від рівненських студентів

Студентська координаційна рада Рівного відзняла відео-звернення до жителів Криму із закликом "Бути разом!". Рівненські студенти сказали, що Крим так як і Рівне - це Україна.

«Алея побитих журналістів». У Рівному висловлять протест проти жорстокого п ...

Завтра, 5 грудня, о 12:30 на майдані перед Рівненською обласною державною адміністрацією відбудеться «Алея побитих журналістів».