Новости Ровно / Общество / Четвертий рівненський проект "Пузата мама 2014" завершився [ВІДЕО]

Четвертий рівненський проект "Пузата мама 2014" завершився [ВІДЕО]

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Четвертий рівненський проект "Пузата мама 2014" завершився [ВІДЕО] Проект "Пузата мама 2014" завершився. Для однієї з учасниць навіть народженням малюка, усі інші 17 матусь активно долучилися до фіналу. Упродовж двох місяців учасниці вивчали нові тенденції у житті молодих батьків. Адже чимало з них вже мають дітей, та до проекту потрапили вперше. Як родини урізноманітнюють очікування малюків - у сюжеті "Першого Місцевого".Клуб та проект "Пузата мама" поповнився новими членами. Цьогоріч до конкурсу вагітних приєдналося 18 рівнянок. В рамках проекту дівчата не лише потоваришували, а й відкрили для себе багато нового у вихованні малюків. Телеведуча Тетяна Сенчук вдало поєднувала і роботу, і участь у проекті. Каже, активність її не покинула.

Активними у проекті були й татусі. Шоу-мен Андрій Осташ цьогоріч виступає і ведучим конкурсу, і як учасник. Адже зі своєю коханою Оксаною відвідав чи не усі заходи , які відбувалися у рамках проекту.

Привітати учасниць цьогорічного конкурсу прийшли й учасники попередніх проектів - матусі з дітками. Кажуть, спілкуються зі своїми друзями вже і після завершення конкурсу.

У фінальному шоу проекту учасниці порадували глядачів двома виходами. Перший вихід у майках, та другий у сукнях разом з чоловіками. Наприкінці свята організаторам проекту подякували випускниці першого сезону, зі своїми трирічними малюками.

29 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

Максимум інформації про хід позачергових виборів Президента України на Рівненщині повідомлять інтернет-користувачам і телеглядачам Рівненщини журналісти Видавничого дому "ОГО" і телеканалу "Рівне 1"

Неповторні образи вагітних матусь показали рівнянам

Вагітність нині в моді, цю істину доводять організатори та учасники проекту "Пузата мама".

Конкурс краси "Міс Рівненщина" виходить на фінішну пряму

Красуні Рівненщини готуються до фіналу одного з найбільших конкурсів краси. Організатори "Міс Рівненщина" вже відібрали фіналісток, 23 дівчини представляють майже усі райони області, і лише одна з

Триває підготовка до грандіозного шоу VІ-го Рівненського обласного конкурсу ...

Конкурсантки активно готуються до конкурсу. Вже проведені фотосесії наших учасниць у різних образах. Фотосесія та презентаційні відеоролики для нашого партнера, в українських образах та у весняному

У Рівному вчетверте стартує конкурс "Пузата мама"

Бути матір'ю - модно і красиво. Це доводитимуть рівненські вагітні. Вже вчетверте у нашому місті стартує конкурс "Пузата мама". За два місяці проекту на майбутніх мам чекатиме чимало цікавого, -
Популярные новости