Новости Ровно / Общество / В Рівненському зоопарку відзначили всесвітній день черепахи

В Рівненському зоопарку відзначили всесвітній день черепахи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
23 травня в усьому світі відзначався Всесвітній день черепахи (World Turtle Day) - тварини, що символізує мудрість, багатство й довголіття. Незвичайне свято зародилось в 2000 році за ініціативою Американського товариства порятунку черепах (AmericanTortoise Rescue). Метою свята є привернення уваги громадськості до проблем загибелі великої кількості черепах через сусідство з людьми.25 травня у Рівненському зоологічному парку був проведений святковий захід «День черепахи». Всього колекція зоопарку нараховує 5 видів черепах: європейська болотяна, червоновуха, далекосхідний тріонікс - прісноводні черепахи та два види сухопутних черепах - шпороносна та середньоазіатська. Під час святкової акції всі бажаючі могли прослухати цікаву розповідь про біологічні особливості черепах, проблеми їх охорони, спостерігати за годівлею, а також взяти їх в руки та отримати детальні консультації стосовно утримання цих рептилій в неволі від працівників зоопарку.

Найменші відвідувачі зоопарку зробили свої подарунки черепахам, намалювавши на папері портрети винуватців свята.

Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

28 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Як у Рівному відзначатимуть День Європи?

17 травня 2014 року на Майдані Незалежності відбудеться святкування Дня Європи у у Рівному.

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в

7 грудня громадська автоколона Львів-Київ їхатиме на Євромайдан через Рівне

Організатори запрошують долучитися до такої акції протесту і рівненських водіїв. Збір у Рівному - о 9 ранку біля зоопарку.
Популярные новости