Рівненські актори-ляльководи отримали нові нагороди

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські актори-ляльководи отримали нові нагороди Нещодавно колектив театру побував на другому міжнародному фестивалі "Лялькі над Нёманом" , який відбувався у місті Гродно , що в Білорусі.Організатори фестивалю побажали побачити вже давно улюблену виставу "Різдвяна ніч", до того ж у виконанні першого складу. Але не всі актори змогли приєднатися до участі у фестивалі. Однак це зовсім не завадило акторам вибороти одну з найпрестижніших нагород за "Кращий акторський ансамбль".

На фестивалі було представлено 19 колективів з 7 країн, серед них і 2 з України. Фестиваль проходив лише 5 днів, тому був дуже насиченим.

Цікаво та корисно для учасників фестивалю було переглянути різні вистави, зрозуміти різні підходи до постановок, побачити роботи художників та режисерів різних шкіл театрального мистецтва, проаналізувати гру акторів інших театрів.

27 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині пройде поетичне Євробачення

Патріотичною, еротичною та головне - поетичною видалася презентація міжнародного фестивалю поезії "Terra poetica" Аби запросити місцевих творчих людей до участі у Рівне приїхала минулорічна

23 квітня - літературний десант у Рівному

23 квітня. 19-00. Мала сцена Облмуздрамтеатру.

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

Переможців премії «Оскар - 2014» визначено!

У ніч з 2 на 3 березня у Лос-Анджелесі відбулася 86 церемонія вручення премії «Оскар». Свої нагороди отримали режисери, продюсери, актори за заслуги у кінематографі за 2013 рік.

На Рівненщині показують фільми про права людей

Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.
Популярные новости