Новости Ровно / Общество / На Рівненщині у пацієнтів медзакладу незаконно вимагали благодійні внески
" />

На Рівненщині у пацієнтів медзакладу незаконно вимагали благодійні внески

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Працівники Млинівської міжрайонної прокуратури під час перевірки діяльності Демидівської центральної районної лікарні встановили, що посадові особи цього медзакладу порушували права громадян на безоплатну медичну допомогу.Зокрема, посадовці цієї лікарні незаконно вимагали від пацієнтів оплату за надання медичної допомоги під виглядом сплати останніми благодійних внесків. Таким чином, в період з січня по травень 2014 року на рахунок лікарні від громадян надійшло коштів у сумі близько 24 тис. грн.

Млинівською міжрайонною прокуратурою розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 184 КК України за фактом порушення посадовими особами лікарні прав громадян на безоплатну медичну допомогу, яке доручено проводити органам внутрішніх справ.

Про це повідомив Млинівський міжрайонний прокурор Роман Музичук.

26 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Працівники Інспекції з питань захисту прав споживачів на Рівненщині вимагал ...

Підприємці платили гроші за зменшення розмірів штрафів та не включення до планів перевірок Інспекції. Таку протиправну діяльність викрили працівники УСБУ.

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

Прокуратура Рівного шукає боржників

Прокурори реагують на дії керівників підприємств, установ, організацій, які не виплачують працівникам зароблені кошти.

Працівники деревообробного підприємства на Рівненщині 9 місяців не отримува ...

За наслідками прокурорської перевірки діяльності одного із ТОВ, яке спеціалізується на деревообробці, встановлено, що його керівник, умисно, порушуючи законодавство про оплату праці, заборгував
Популярные новости