На Рівненщині оздоровлять 85 тисяч дітей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині оздоровлять 85 тисяч дітей
Безпечний відпочинок та оздоровлення дітей Рівненщини цього літа забезпечать 13 санаторно-оздоровчих закладів, а також 4 дитячих санаторії.Окрім того, працюватимуть 6 наметових містечок та 559 закладів відпочинку з денним перебуванням.

За прогнозами чиновників, у цих закладах побуває понад 85 тисяч дітей, а це 55 відсотків школярів Рівненщини.

Уже повністю готовими для прийому дітлахів є: “Електронік-Рівне” Рівненського району, “Агатівка” Гощанського району та “Корчагінець” Острозького району.

Значно краще, ніж у минулому році готується до початку роботи “Берізка” Дубенського району. Зокрема, у закладі проведений якісний сучасний ремонт 6 житлових будинків для дітей, замінено меблі, придбане нове сучасне обладнання для харчоблоку.

На оздоровлення та відпочинок школярів цьогоріч витратять понад 33 мільйони гривень.

22 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині розпочинається ремонт та реконструкція доріг

Члени «бюджетної» постійної комісії облради погодили перелік об‘єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію,

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область

Акція "Серце до серця" у Рівному зібрала понад 26 тисяч гривень

В Україні завершилася Восьма благодійна акція "Серце до серця". Упродовж року її волонтери у Рівному збирали кошти для допомоги дітям, які мають проблеми зі слухом. І хоч на зібрані гроші купити

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.

На Рівненщині дітей-інвалідів забезпечили візками

Цьогоріч 125 дітей з особливими потребами отримали інвалідні візки. А це 100 відсотків від потреби, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад.
Популярные новости