Новости Ровно / Общество / Легендарній рівненській "Полісяночці" - 25
З нагоди 25-річчя колективу" />

Легендарній рівненській "Полісяночці" - 25

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Легендарній рівненській "Полісяночці" - 25 Чверть століття танцювальних здобутків на сцені облмуздрамтеатру представили рівнянам вихованці та ветерани ансамблю Полісяночка. Ювілейний концерт колективу відбувся з аншлагом у глядацькій залі.З нагоди 25-річчя колективу «Полісяночка» у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся ювілейний концерт.

Ще до початку дійства в фойє храму мистецтва виставили на розсуд гостей численні здобутки колективу та його історію. А зі святом прийшли привітати як шанувальники творчості колективу так і колеги по сцені.

Євгенія Жемчугова в колективі з моменту його заснування, а саме з 1989 року. У Полісяночці пройшла шлях від простої учасниці ансамблю до його художнього керівника.

Також за вагомий внесок у розвиток дитячої хореографії керівниці "Полісяночки" було присвоєне почесне звання „Заслужений працівник культури України”. Вона також нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом" 2 ступеня.

Нині основний склад Полісяночки налічує близько 40 дітей віком від 12 до 16 років. Своїм запалом та професійністю вони вже підкорили чи не пів-Європи.

20 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Тамара Гвердцителі знову порадує рівнян своїм оксамитовим голосом

У п`ятницю, 7 лютого у Рівненському драматичному театрі виступить народна артистка Грузі Тамара Гвердцителі.

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки

У Рівному президентський оркестр подарував військовим свято

Подарунком з нагоди відзначення 22 річниці Збройних Сил України для військовослужбовців Рівненського гарнізону став виступ Національного президентського оркестру. На запрошення тимчасово виконуючого
Популярные новости