Новости Ровно / Общество / Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб Рівненський міський Палац дітей та молоді запросив своїх прихильників взяти участь в неповторному проекті – масовому флеш-мобі з нагоди 20-річчя Школи сучасної хореографії та 75-річчя Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Танцювальний флеш-моб під символічною назвою «Happy Birthday», зібрав учасників різного віку у межах від 12 до 92 років.
Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб
18 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному оживили області України

"Рівне за Єдину Україну". Флеш-моб під такою назвою пройшов сьогодні на майдані Незалежності у Рівному. Його учасники підкреслюють: Україна - неподільна держава. Хто долучився до акції та в чому її

Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.

Поетичний флешмоб «Читаємо Шевченка разом»

6 березня 2014 року о 14.00 год. на терасі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка відбудеться поетичний флешмоб «Читаємо

У Рівному діти збирають кошти на імплантацію серця

Достукатися до сердець рівнян заради спасіння людини вирішили учні першої школи. Вони влаштували благодійний флеш-моб, аби зібрати кошти для операції на серці зовсім незнайомому хлопцю.

Рівнян запрошують на танцювальний бал

Традиційний "Різдвяний бал - 2013" вже вкотре збере у Рівному тих, хто не просто займається, а живе спортивно-бальними танцями.
Популярные новости