Новости Ровно / Общество / Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати. В перший же день пікетування будівлі Міністерства освіти і науки України молодь найбільших столичних вишів отримала офіційний документ, який захистить їх від переслідувань і утисків з боку керівництва навчальних закладів.


Відтак, Дмитро Табачник і його перший заступник Євген Суліма відчули загрозу і вирішили поступитися студентам. Зокрема в документі МОН нагадує керівникам вишів про неприпустимість допущення адміністративного тиску на учасників навчального процесу.


Також в наказі рекомендується провести зі студентами роз’яснювальну роботу щодо їхнії конституційних прав вільно висловлювати, формувати свої думки, погляди, переконання та збиратися для мирного їх вираження.


Нагадаємо,  в той час студенти багатьох рівненських вишів заявляють про перепони, які їм чинять на шляху до Євромайдану. Громадські активісти наголошують, що наразі найпроблемніша ситуація у Рівненському аграрному коледжі, РДГУ та НУВГП.


Наразі у страйкових комітетів, які є в університетах з’явилась ідея публічно заявити про свої вимоги. І це студенти зробили у письмовому вигляді. Координаційні ради студентський страйкомів вже підготували заяви, у яких звертаються до керівників навчальних закладів не перешкоджати у вияві громадської позиції студентів.


 


Оксана КРАВЕЦЬИсточник: charivne.info
05 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем

Ще одне місто на Рівненщині підтримало Євромайдан

4 грудня у м. Березне відбувся мітинг на підтримку загальнонаціональної акції протесту Євромайдану

4 грудня. Блокада Кабміну. Ввечері євромайданівці пікетували Генпрокуратуру

Вранці, 4 грудня, нентральний вхід до будівлі українського уряду з боку вулиці Грушевського зранку заблокували вже кілька тисяч мітингувальників. З іншого ж боку Кабміну підходи до будівлі
Популярные новости