Новости Ровно / Общество / У Рівному 9-го травня обійшлось без провокацій
З жовто-блакитними стрічками та під" />

У Рівному 9-го травня обійшлось без провокацій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному 9-го травня обійшлось без провокацій Без провокацій відбулося відзначення Дня Перемоги у Рівному. Так само як і без традиційного параду. Міські чиновники обмежилися лише покладанням квітів на меморіалі - кладовище "Дубенське".З жовто-блакитними стрічками та під українськими прапорами відбулося цьогоріч вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні. Вперше за всю історію відзначення Дня Перемоги за душі померлих спільно молилися представники усіх релігійних конфесій представлених у Рівному. У промові священнослужителі згадуть не лише про загиблих у Другій світовій війні.

Міський голова Рівного у своїй промові закликає зберегти цілісність держави. І розповідає про втрати обласного центру під час тих буремних подій.

Після вже традиційних виступів почалося також традиційне покладання вінків до меморіалу загиблим солдатам.

Після того до могил з букетом в руках потягнулася велика кількість людей. В першій колоні поряд з міським головою та командувачем ОК "Північ" колишній очільник рівненської облдержадміністрації. Василь Берташ прийшов не сам. На заході помітними фігурами також були Анатолій Юхименко та Микола Шершун.

Після завершень усіх церемоній на меморіалі - кладовище "Дубенське" ветеранів організовано відвезли до їдальні військової чатини на фронтових 100 грамів. Завершилося ж все традиційною піснею.

12 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Ветеранам Рівненщини дадуть грошей

До Дня перемоги ветерани області отримають одноразову грошову допомогу.

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

У Рівному згадали про афганців

У Рівному вшанували пам'ять загиблих у Афганістані. Мітинг - реквієм зібрав близько тисячі рівнян. Кожного загиблого у тій війні солдата згадали поіменно. Військові дали три автоматні залпи салюту,

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Популярные новости